Certyfikat ISO


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w GS1


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Opakowań


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w FINAT


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Fleksografów


Wizytówka 'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Rzetelnej Firmie RSC AUTO ID DISTRIBUTION


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' - Firma Przyjazna Naturze

Przykro nam Twoja przeglądarka nie obsługuje animacji Flash. Proszę pobierz najnowszą werjsę wtyczki dla Twojej przeglądarki - Adobe Flash Player


Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

RĘCZNE ETYKIETOWANIE PRODUKTÓW ETYKIETĄ MARKETINGOWĄ

<< PRODUKCJA <<

Skontaktuj się z nami - tel. (22) 504 15 50 lub handlowy@rscautoid.pl
 Rozwiązanie RSC dla ręcznego etykietowania produktów etykietą marketingową

ELEMENTY ROZWIĄZANIA RSC AUTO ID DLA RĘCZNEGO ETYKIETOWANIA PRODUKTÓW ETYKIETĄ MARKETINGOWĄ

ETYKIETY MARKETINGOWE DLA
PRODUKTÓW JEDNOSTKOWYCH
DYSPENSERY / METKOWNICE

 

OPIS ROZWIĄZANIA I ZASTOSOWANIE

RSC Auto ID przygotowało rozwiązanie dla najbardziej powszechnego sposobu etykietowania produktów jednostkowych – ręcznego naklejania etykiet. Dzięki optymalnie dobranym elementom rozwiązania RSC, etykiety marketingowe mogą oddziaływać na zmysły konsumenta, podkreślając atrakcyjność produktu i niezawodnie służąc jego identyfikacji wizualnej.


KORZYŚCI

  • Opłacalność przy małych i średnich ilościach produktów
  • Trwałość i czytelność oznakowania
  • Skuteczna identyfikacja dzięki kodom kreskowym i kodom dwuwymiarowym
  • Prosty i skuteczny sposób weryfikacji

ELEMENTY ROZWIĄZANIA

Na kompleksowe rozwiązanie RSC Auto ID dla ręcznego etykietowania produktów jednostkowych etykietą marketingową składają się wszystkie etapy tego procesu: od projektu etykiety, przez wydruk, aż po aplikację. Dla wszystkich etapów przygotowaliśmy połączenie najskuteczniejszych narzędzi i najwyższej jakości materiałów:

ETYKIETY MARKETINGOWE DLA PRODUKTÓW JEDNOSTKOWYCH
Aby zapewnić optymalne dopasowanie etykiety marketingowej do produktu jednostkowego, wszystkie jej elementy muszą ze sobą idealnie współgrać. Papierowe lub foliowe etykiety zadrukowywane fleksograficznie, offsetowo lub cyfrowo konfekcjonowane są przeważnie na roli lub - w przypadku mniejszego zapotrzebowania klienta - na arkuszach. Klej dobierany odpowiednio dla zastosowania końcowego może być m.in. bardzo trwały - gdy produkt końcowy eksploatowany będzie w trudnych warunkach, albo o krótkiej żywotności - niepozostawiający śladu po odklejeniu, może również umożliwiać odklejenie i ponowne przyklejenie etykiety. Etykiety marketingowe mogą być zadrukowane w całości lub częściowo - z możliwością dodruku danych zmiennych.
RSC Auto ID posiada własną drukarnię etykiet z najnowocześniejszym parkiem maszynowym i bogatymi możliwościami uszlachetnień. Projektujemy i produkujemy etykiety zadrukowane fleksograficznie, offsetowo i cyfrowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinach poligrafii i etykietowania gwarantujemy najlepsze właściwości konwersyjne i aplikacyjne wydrukowanych przez nas etykiet.


Drukarnia Etykiet


WIĘCEJ INFORMACJI
NA TEMAT DRUKARNI
RSC AUTO ID>>

DYSPENSERY / METKOWNICE
Uprzednio zaprojektowane i wyprodukowane etykiety podawane są przy pomocy dyspensera lub metkownicy osobie oklejającej ręcznie produkt jednostkowy. Te proste urządzenia służą do łatwej aplikacji wcześniej zadrukowanych etykiet wszędzie tam, gdzie konieczne jest oznakowanie poszczególnych produktów w krótkim czasie i niewielkim kosztem. Ich głównym zadaniem jest mechaniczne lub elektryczne wysuwanie etykiety, przy jednoczesnym przesunięciu podkładu tak, aby etykieta mogła zostać zabrana i zaaplikowana przez operatora.

Dyspenser


DOPASOWANIE DO POTRZEB KLIENTA

Ręczne etykietowanie towarów praktykowane jest w szeroko pojętym sektorze produkcyjnym przy małej i średniej skali produkcyjnej i różnych/zmieniających się opakowaniach. Dopasowujemy rozwiązanie ręcznego etykietowania również dla dużych nakładów, gdy forma produktu nie jest powtarzalna i utrudnia automatyczne etykietowanie.

RSC Auto ID dostosowuje rozwiązanie i jego elementy indywidualnie do potrzeb klienta. Oferowane przez nas urządzenia, materiały eksploatacyjne i inne produkty komplementarne dobierane są w zależności od rodzaju, zastosowania i czasu eksploatacji produktu.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
+48 22 504 15 00
solutions@rscautoid.pl


ZAPYTAJ RÓWNIEŻ O INNE ROZWIĄZANIA
Ręczne etykietowanie produktów etykietą marketingową - pokrewne rozwiązania
RĘCZNE ETYKIETOWANIE PRODUKTÓW JEDNOSTKOWYCH ETYKIETĄ IDENTYFIKACYJNĄ RĘCZNE ETYKIETOWANIE OPAKOWAŃ
ZBIORCZYCH
AUTOMATYCZNE
ETYKIETOWANIE
PALET
AUTOMATYCZNE ETYKIETOWANIE
PRODUKTÓW
ETYKIETĄ MARKETINGOWĄ