Certyfikat ISO


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w GS1


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Opakowań


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w FINAT


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Fleksografów


Wizytówka 'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Rzetelnej Firmie RSC AUTO ID DISTRIBUTION


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' - Firma Przyjazna Naturze

Przykro nam Twoja przeglądarka nie obsługuje animacji Flash. Proszę pobierz najnowszą werjsę wtyczki dla Twojej przeglądarki - Adobe Flash Player


Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

R&D - Badania i rozwój

 

 

 

DOTACJE UNIJNE

 

Fundusze Europejskie

 

RSC Auto ID Distribution realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Uruchomienie niskonakładowej i wysokonakładowej produkcji etykiet zgodnych kolorystycznie niezależnie od wielkości nakładu"
Celem projektu jest zaoferowanie atrakcyjnej cenowo etykiety w najwyższym standardzie jakościowym niezależnie od wielkości nakładu przez przedsiębiorstwo RSC AUTO ID Distribution Wojciech Pajda.

Nr umowy o dofinansowanie: RPMA.03.03.00-14-7423/16-00
Wartość projektu: 5 720 250,00 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 2 002 087,50 zł

 

Innowacyjna usługa proponowana przez przedsiębiorstwo niesie ze sobą następujące korzyści:
1. Podniesienie jakości etykiet.
2. Obniżenie ceny etykiet.
3. Klienci otrzymają etykiety zgodne kolorystycznie dla małych i dużych nakładów, zunifikowany wygląd produktu końcowego, niezależnie czy pochodzi z krótkiej lub długiej serii produkcyjnej.
4. Możliwość płynnego przejścia między pilotem produktu, a produkcją masową, korygowania wyglądu opakowań.
5. Możliwość elastycznej produkcji w trybie just in time.
6. Optymalizacja zarządzania seriami produktu oraz zużycia surowców.

 

 

ZAPYTANIA OFERTOWE

 

Niniejszym informujemy, iż w odpowiedzi na zapytanie ofertowe z dnia 13.12.2017 roku na dostawę i montaż CTP flekso i systemu wysokojakościowego przygotowania druku etykiet w systemie druku rozszerzonym gamutem wraz z systemem proofingowym i systemem color managementu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 Działanie 3.3 Innowacje w MŚP Typ projektów: Wprowadzanie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług (poprzez wdrożenie wyników prac B+R) w ramach projektu nr RPMA.03.03.00-14-7423/16-00 o roboczym tytule: Uruchomienie niskonakładowej i wysokonakładowej produkcji etykiet zgodnych kolorystycznie niezależnie od wielkości nakładu, spośród ofert spełniających wymagania technologiczne i formalne, najwyższą liczbę punktów otrzymała firma

DIGIPRINT PL Sp. z o.o. Sp.K.

22/01/2018: OGŁOSZENIE WYNIKÓW

 

 

W związku z planowaną realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, Działanie 3.3 Innowacje w MŚP, Typ projektów: Wprowadzanie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług (poprzez wdrożenie wyników prac B+R) w ramach projektu o tytule: Uruchomienie niskonakładowej i wysokonakładowej produkcji etykiet zgodnych kolorystycznie niezależnie od wielkości nakładu, firma RSC Auto ID ogłasza przetarg na dostawę i montaż CTP flekso i systemu wysokojakościowego przygotowania druku etykiet w systemie druku rozszerzonym gamutem wraz systemem proofingowym i systemem color managementu.

Poniżej znaleźć można zapytanie ofertowe do pobrania. Proszę o dokładne zapoznanie się z dokumentami, tylko oferty spełniające obligatoryjne kryteria zapytania będą rozpatrywane.

13/12/2017: ZAPYTANIE OFERTOWE - NA DOSTAWĘ I MONTAŻ CTP FLEKSO I SYSTEMU WYSOKOJAKOŚCIOWEGO PRZYGOTOWANIA DRUKU ETYKIET W SYSTEMIE DRUKU ROZSZERZONYM GAMUTEM WRAZ Z SYSTEMEM PROOFINGOWYM I SYSTEMEM COLOR MANAGEMENTU

 


Niniejszym informujemy, iż w odpowiedzi na zapytanie ofertowe z dnia 13.12.2017 roku na dostawę i montaż maszyny drukującej fleksograficznej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 Działanie 3.3 Innowacje w MŚP Typ projektów: Wprowadzanie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług (poprzez wdrożenie wyników prac B+R) w ramach projektu nr RPMA.03.03.00-14-7423/16-00 o roboczym tytule: Uruchomienie niskonakładowej i wysokonakładowej produkcji etykiet zgodnych kolorystycznie niezależnie od wielkości nakładu, spośród ofert spełniających wymagania technologiczne i formalne, najwyższą liczbę punktów otrzymała firma

Rotary Sp. z o.o.

22/01/2018: OGŁOSZENIE WYNIKÓW

 

 

W związku z planowaną realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, Działanie 3.3 Innowacje w MŚP, Typ projektów: Wprowadzanie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług (poprzez wdrożenie wyników prac B+R) w ramach projektu o roboczym tytule: Uruchomienie niskonakładowej i wysokonakładowej produkcji etykiet zgodnych kolorystycznie niezależnie od wielkości nakładu, firma RSC Auto ID ogłasza przetarg na dostawę i montaż maszyny drukującej fleksograficznej.

Poniżej znaleźć można zapytanie ofertowe do pobrania. Proszę o dokładne zapoznanie się z dokumentami, tylko oferty spełniające obligatoryjne kryteria zapytania będą rozpatrywane.

13/12/2017: ZAPYTANIE OFERTOWE - NA DOSTAWĘ I MONTAŻ MASZYNY DRUKUJĄCEJ FLEKSOGRAFICZNEJ

 


Niniejszym informujemy, iż w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 1/2016/RPOWM z dnia 18.11.2016 roku w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, Działanie 3.3 Innowacje w MŚP, Typ projektów: Wprowadzanie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług (poprzez wdrożenie wyników prac B+R) w ramach projektu o roboczym tytule: Uruchomienie niskonakładowej i wysokonakładowej produkcji etykiet zgodnych kolorystycznie niezależnie  od wielkości nakładu, wpłynęła jedna oferta złożona przez firmę

Digiprint Sp. z o.o.

Oferta spełniła wymagania formalne oraz uzyskała najwyższą liczbę 100 punktów
w kryterium oceny, tym samym została wybrana do realizacji zadania.

07/12/2016: OGŁOSZENIE WYNIKÓW

 

 

W związku z planowaną realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, Działanie 3.3 Innowacje w MŚP, Typ projektów: Wprowadzanie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług (poprzez wdrożenie wyników prac B+R) w ramach projektu o roboczym tytule Uruchomienie niskonakładowej i wysokonakładowej produkcji etykiet zgodnych kolorystycznie niezależnie od wielkości nakładu, firma RSC Auto ID ogłasza przetarg na dostawę i montaż maszyny do druku cyfrowego.

Poniżej znaleźć można zapytanie ofertowe oraz formularz zgłoszeniowy. Proszę o dokładne zapoznanie się z dokumentami, tylko oferty spełniające obligatoryjne kryteria zapytania będą rozpatrywane.

18/11/2016: ZAPYTANIE OFERTOWE - NA DOSTAWĘ I MONTAŻ MASZYNY DRUKUJĄCEJ CYFROWEJ

18/11/2016: FORMULARZ OFERTOWY

 


 

ANULOWANE I NIEAKTULNE ZAPYTANIA OFERTOWE ZNALEŹĆ MOŻNA W ARCHIWUM B+R >>


 

BADANIA I ROZWÓJ

Badania i rozwój to dla RSC Auto ID nieodłączne i wzajemnie ze sobą powiązane elementy uzupełniające zakres działalności firmy o systematycznie przeprowadzane prace twórcze w celu realizacji zaawansowanych projektów badawczych.


Dział R&D realizuje strategię i cele firmy RSC Auto ID. Nieustannie pracujemy w nim nad innowacyjnymi rozwiązaniami związanymi z dziedzinami druku etykiet i opakowań oraz dziedziną automatycznej identyfikacji. Wszystko po to, aby umacniać markę i kreować rynek nowoczesnych technologii.

 

Badania i rozwój RSC Auto ID

Kierownikiem Działu Badań i Rozwoju jest
Dr inż. Grzegorz Wróblewski - Adiunkt Politechniki Warszawskiej i specjalista w dziedzinie elektroniki drukowanej.

WSPÓŁPRACA

W celu zapewnienia najwyższej jakości prac, działania naukowo-techniczne realizowane będą we współpracy z uczelniami wyższymi i instytucjami naukowymi. Do ich grona należą:

  • INSTYTUT METROLOGII I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ WYDZIAŁU MECHATRONIKI POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
  • INSTYTUT MECHANIKI I POLIGRAFII WYDZIAŁU INŻYNIERII PRODUKCJI POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
  • INSTYTUT AUTOMATYKI I ROBOTYKI WYDZIAŁU MECHATRONIKI POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
Politechnika Warszawska - wspolpraca

 

ZAKRES I OBIEKTY BADAŃ

Zakres badań auto id i poligraficznych: opracowywanie nowych rodzajów opakowań i typów etykiet; prowadzenie prac nad trwałością i wytrzymałością opakowań w zależności od rodzaju zastosowanego papieru, takich czynników jak obróbka mechaniczna, temperatura kleju na wałkach klejowych, czas schnięcia, wilgotność i temperatura powietrza podczas procesu produkcji; usprawnianie przebiegu procesu produkcyjnego 

RSC Services Development