Certyfikat ISO


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w GS1


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Opakowań


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w FINAT


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Fleksografów


Wizytówka 'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Rzetelnej Firmie RSC AUTO ID DISTRIBUTION


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' - Firma Przyjazna Naturze

Przykro nam Twoja przeglądarka nie obsługuje animacji Flash. Proszę pobierz najnowszą werjsę wtyczki dla Twojej przeglądarki - Adobe Flash Player


Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Aktualności

RSC AUTO ID na rzecz ochrony gospodarki leśnej! Czytaj dalej - RSC AUTO ID na rzecz ochrony gospodarki leśnej!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 19-03-2019

Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy poinformować, iż dołączyliśmy do grona producentów, którzy podejmują działania na rzecz ochrony środowiska. Uzyskanie certyfikatu jest zwieńczeniem naszych działań oraz nowoczesnych procesów produkcyjnych zachodzących w naszej firmie. Są one sygnałem, że ochrona środowiska nie jest nam obojętna.

Poniższy certyfikat potwierdza, że nasz łańcuch produkcyjny, począwszy od produkcji etykiet na wszystkich etapach druku, aż do etapu logistyki, jest kompletny i odpowiada standardom FSC®
Tym samym, 
wdrażając standardy FSC® w naszej firmie, przyłączamy się do działań na rzecz zrównoważonej gospodarki leśnej.

Forest Stewardship Council® (FSC®) jest międzynarodową organizacją użytku publicznego, która jako pierwsza stworzyła, wdrożyła i nadal rozwija system certyfikacji dla zrównoważonej gospodarki leśnej.

Certyfikat FSC

 

Czekamy na Was 2-3.04 na Packaging Innovations Czytaj dalej - Czekamy na Was 2-3.04 na Packaging Innovations
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 19-03-2019

Już niebawem w dniach 2-3 kwietnia w EXPO XXI Warszawa, odbędą się 11. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. To wydarzenie o ugruntowanej pozycji na rynku, które każdego roku odwiedzają tysiące gości z Polski i zagranicy. W ciągu dwóch dni można poznać ofertę ponad 200 wystawców oraz wziąć udział w licznych spotkaniach w strefach workShops.

Cała branża w jednym miejscu!

Targi Packaging Innovations to doskonała okazja do nawiązania cennych relacji biznesowych. To największa wartość wydarzenia. Potwierdzają to zarówno wystawcy, jak i goście. Również eksperci, którzy prowadzą szkolenia w strefach workShops, podkreślają, że ich słuchacze to osoby z dużym doświadczeniem, które zawsze zadają celne pytania. Strefa workShops w tym roku obejmie ponad 30 spotkań będących esencją specjalistycznych zagadnień i wnikliwą analizą przypadku.

Zapraszamy na nasze stoisko nr. D6.
Czekamy na Państwa z niecierpliwością!

 

RSC Auto ID po Warsaw Pack 2019 Czytaj dalej - RSC Auto ID po Warsaw Pack 2019
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 19-03-2019

olejny raz rzędu bylismy jednym z wystawców targów Warsaw Pack w Nadarzynie niedaleko Warszawy. Nasi Goście i Klienci jak co roku nie zawiedli i tłumnie przez trzy dni targów odwiedzali nasze stoisko. Pierwsze transakcje wynikające z zawarcia nowych kontaktów oraz bazujące na atrakcyjności naszej oferty owocoją już nowymi zamówieniami. Mamy nadzieje powtórzyć sukces uiegłorocznych Targów.

Poniżej fotorelacja. Do zobaczenia juz za rok!

 

targi

targi

targi

targi

targi

targi

Targi Warsaw Pack już niebawem! Czytaj dalej - Targi Warsaw Pack już niebawem!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 18-02-2019

Warsaw Pack 5-7 marzec - Nadarzyn k/Warszawy.

Warsaw Pack to specjalistyczne wydarzenie skupiające wszystkie gałęzi branży opakowaniowej. Targi tworzą: strefa techniki pakowania, strefa automatyki, strefa materiałów, strefa druku i etykiet, strefa logistyki i magazynowania, strefa display oraz szeroko pojęta strefa opakowań. Podczas wydarzenia będziemy mogli zapoznać się z szeroką ofertą opakowań spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych, chemicznych, opakowań transportowych, przemysłowych oraz całej logistyki wewnątrz magazynowej jak i transportowej. Nie zabraknie maszyn wytwarzających opakowania i maszyn pakujących, szerokiej gamy etykiet i maszyn etykietujących. Wydarzenie wzbogacone zostanie licznymi konferencjami oraz konkursami oraz specjalną strefą sprzyjającą kontaktom biznesowym.
W tworzeniu IV edycji targów niezmiennie wspierają organizatorów media branżowe oraz kluczowe Izby i instytucje.

Nas również tam nie zabraknie!

targi

RSC Auto ID wspomaga Dom Samotnej Matki z Dzieckie Czytaj dalej - RSC Auto ID wspomaga Dom Samotnej Matki z Dzieckie
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 21-12-2018

Święta Bożego Narodzenia są okresem dzielenia się z innymi. Ta idea przyświeca naszym rodzinom, przyjaciołom i bliskim. Ale nie tylko. W tym roku RSC AUTO ID postanowiło podzielić się jeszcze z kimś. Dotarliśmy do Domu Samotnej Matki z Dzieckiem na warszawskiej Białołęce.

Podopiecznym tego ośrodka - mamom i ich dzieciom - na ręce Pani Prezes Stowarzyszenia "Wspólnymi Siłami" pani Sylwi Wiesiołek na drodze darowizny przekazalismy pieniądze na opał na okres zimowy.

Ponadto z inicjatywy pracowników zorganizowaliśmy zbiórkę zabawek, artykułów spożywczych i słodyczy, które w wielkich kartonach nasi pracownicy zawieźli bezposrednio do ośrodka. Nasze firmowe auto było wypchane po brzegi! :-),tak, że ledwo się domykało.

Mamy nadzieję, że choć w niewielkim stopniu udało nam się zaspokoić potrzeby mam i ich pociech na okres świąteczno-noworoczny.

Jeszcze raz życzymy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęsliwego Nowego Roku. Do zobaczenia w przyszłym!

Pozdrawiamy,

Wojciech Pajda - Właściciel wraz z zespołem RSC AUTO ID

DOM

 

DOM

 

DOM

W dniach 24-31 RSC Auto ID nie pracuje Czytaj dalej - W dniach 24-31 RSC Auto ID nie pracuje
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 21-12-2018

W dniach od 24 do 31 grudnia 2018 RSC Auto ID bedzie nieczynne. Wracamy do pracy z nowym zapałem i siłami wraz z przyjściem Nowego Roku czyli 2 stycznia.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Roku 2019 Czytaj dalej - Wesołych Świąt i Szczęśliwego Roku 2019
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 18-12-2018

Kartka

Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny i RSC Auto Id Czytaj dalej - Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny i RSC Auto Id
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 20-11-2018

Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego jest corocznym, międzynarodowym spotkaniem branży kosmetycznej, organizowanym przez Wydawnictwo Farmacom – wydawcę kwartalnika „Świat Przemysłu Kosmetycznego”. Kongres skierowany jest do producentów kosmetyków, dostawców surowców, maszyn, urządzeń laboratoryjnych, opakowań oraz rozwiązań stosowanych w branży kosmetycznej. Uczestnictwo w Kongresach, to nie tylko udział w seminariach prowadzonych przez ekspertów z branży, ale również możliwość odwiedzenia stoisk wystawienniczych wiodących dostawców rozwiązań dla branży kosmetycznej, a także wymiany doświadczeń i opinii. 

Od 2012 roku Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego organizowany jest w połączeniu z Kongresem Świata Przemysłu Farmaceutycznego. Połączenie to stwarza doskonałą okazję do integracji branży kosmetycznej i farmaceutycznej, jak również umożliwia dostawcom jednoczesne dotarcie do obu branż.

W tym roku Kongres odbył się w dniach 13-14 listopada w Hotelu Narvil w Serocku. RSC Auto ID również było na nim obecne, wspólnie z brandem naszego partnera Zebry Technologies. Mieliśmy swoje stanowisko wystawiennicze oraz wzięliśmy udział w dwóch panelach dyskusyjnych – farmaceutycznym i kosmetycznym z wystąpieniami właściciela firmy Wojciecha Pajdy. Poprowadził on bloki dotyczące „Standard Industry 4.0 nie tylko TRACEABILITY” oraz „Wysokowydajnemu znakowaniu etykietami w przemyśle kosmetycznym”.

 

9. Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny 2018

 

9. Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny 2018

 

9. Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny 2018

 

9. Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny 2018

 

9. Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny 2018

 

9. Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny 2018

W dniu 2.11 firma RSC Auto ID będzie nieczynna Czytaj dalej - W dniu 2.11 firma RSC Auto ID będzie nieczynna
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 23-10-2018

W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych uprzejmie informujemy, że w dniu 1 i 2 listopada firma będzie nieczynna. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i czekamy na ponowny kontakt z Państwem od dnia 5 listopada.

Kolejny TAROPAK już za rok! Czytaj dalej - Kolejny TAROPAK już za rok!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 11-10-2018

Zapraszamy na kolejną edycje Taropaku i oczywiście na nasze stoisko!
Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowani i Etykietowania TAROPAK oraz Targów 4 PRINT WEEK|DIGITAL|INDUSTRIAL|FLEKSO|3D, odbędzie się w dniach 
30 września – 3 października
 2019 w Poznaniu.

RSC Srebrnym Partnerem 2018 dla IngramMicro Czytaj dalej - RSC Srebrnym Partnerem 2018 dla IngramMicro
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 10-10-2018

ingram

 

W dniach 4-5 października 2018 w Pałacu i Folwarku Łochów, niedaleko Wyszków, odbyła się konferencja IngramMicro podczas której wręczane były nagrody dla partnerów biznesowych firmy. W ślad za bardzo dobrymi wynikami sprzedaży, RSC Auto ID kolejny rok z rzędu zostało uhonorowane w kategorii Silver Partner of The Year 2018.

31. edycja TAROPAKU zakończona! Czytaj dalej - 31. edycja TAROPAKU zakończona!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 10-10-2018

Kilkuset wystawców z 18 krajów świata, niemalże 25 000 metrów kwadratowych przestrzeni wystawienniczej oraz kilkadziesiąt tysięcy targowych gości, którzy odwiedzili ekspozycję to bilans tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, które odbyły się w dniach 1-4 października 2018 w Poznaniu. Targom TAROPAK towarzyszyły Targi 4PRINT WEEK i Targi dla przetwórstwa polimerów POLIMER TECH.

Odwiedzający przyjechali do Poznania z całego świata. W pawilonach wystawienniczych można było spotkać przedstawicieli krajów, takich jak: Austria, Belgia, Białoruś, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Hiszpania, Holandia, Izrael, Libia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy. Prezentowaną ofertą zainteresowani byli reprezentanci takich firm jak: Glaxo Smith Kline, Kompania Piwowarska, Cargill, Oceanic, KRM Poland, Bricomarche, Interak, czy Technitel Polska . Na targach TAROPAK poszukiwali oni przede wszystkim kontaktów biznesowych i nowości.

W tym roku wystawcy zaprezentowali łącznie ponad 118 nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowanie oraz rozwiązania związane 
z etykietowaniem, transportem i drukiem. Zwiedzający, którzy chcą być krok przed konkurencją i tym samym odkryć zupełnie nowe możliwości mogli zobaczyć m.in. innowacyjne systemy do znakowania 
i kodowania, maszyny pąkujące i etykietujące, nowoczesne maszyny drukarskie, drukarki etykiet, opakowania zarówno szklane, papierowe, metalowe jak i produkowane z tworzyw sztucznych.

Poniżej fotorelacja z naszego stoiska, na którym, wśród odwiedzających nie zabrakło tak naszych stałych jak i nowych potencjalnych Klientów.

 

targi

 

 

targi

 

targi

 

targi

 

targi

 

targi

 

targi

 

targi

RSC Auto ID na Targach TAROPAK 01.10-04.10 Poznań Czytaj dalej - RSC Auto ID na Targach TAROPAK 01.10-04.10 Poznań
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 17-09-2018

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak odbędą się jesienią w Poznaniu. Imprezami towarzyszącymi będą Targi 4 PRINT WEEK – dedykowane branży poligraficznej wraz z kongresem ART OF COLOR – NOWY WYMIAR DRUKU oraz Targi Technologii dla Przetwórstwa Polimerów – POLIMER TECH. W tym samym czasie odbędzie się w blok targów Polagra Gastro, Polagra Tech, Invest Hotel.

RSC AUTO ID również będzie na nich obecne. Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska w PAWILONIE nr. 8, stoisko 1A. Wystawiamy się wspólnie z naszym Partnerem firmą ZEBRA Technologies. Startujemy o godzinie: 9-00!

 

 

 

Odbiór nowej maszyny fleksograficznej Czytaj dalej - Odbiór nowej maszyny fleksograficznej
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 20-07-2018

Z dumą informujemy o zatwierdzeniu odbioru nowej maszyny, która stanie na początku sierpnia w parku maszynowym firmy. Będzie to już nasza czwarta maszyna fleksograficzna do produkcji etykiet samoprzylepnych. 

Urządzenia fleksograficzne firmy Boobst są jednymi z najlepszych na rynku, sprawdzają się doskonale w druku na folii i papierze, a także w zadrukowywaniu bardzo skomplikowanych materiałów, np. ultra-cienkich folii. Maszyna fleksograficzna daje gwarancję doskonałej jakości druku, a także przewagę nad innymi metodami druku dzięki swojej szybkości, niezawodności i ekonomcznej pracy.
Więcej na temat fleksograficznej techniki druku >>

 

maszyna

Naświetlarka CTP Czytaj dalej - Naświetlarka CTP
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 20-07-2018

Z radością informujemy, że nasz park maszynowy został wyposażony w najnowocześniejszą maszynę do naświetlania CTP.

CTP, czyli computer to plate, jest systemem służącym do naświetlania plików postscriptowych, nanoszonych bezpośrednio na płyty drukarskie. Ponieważ urządzenie naświetla płyty wiązką laserową, jakość uzyskanych form nie ma sobie równych. Przewyższa zdecydowanie jakość offsetowych form, wykonanych klasyczną metodą.

Maszyna daje o wiele większe możliwości odwzorowania drobnych detali w zakresie produkcji ekskluzywnych i skomplikowanych w wykonaniu etykiet.

Naświetlarka CTP

Farby niskomigracyjne Flint Group Czytaj dalej - Farby niskomigracyjne Flint Group
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 26-04-2018

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że we współpracy z firmą Flint Group drukarnia RSC Auto ID przechodzi na farby niskomigracyjne.

Farby dedykowane dla opakowań spożywczych, zostały zaprojektowane tak, aby spełniać rygorystyczne normy dotyczące bezpieczeństwa żywności.

Fotorelacja z targów Packaging Innovations 2018 Czytaj dalej - Fotorelacja z targów Packaging Innovations 2018
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 20-04-2018

RSC Auto ID podczas Packaging Innovations 2018

 

RSC Auto ID podczas Packaging Innovations 2018

 

RSC Auto ID podczas Packaging Innovations 2018

 

oferta RSC Auto ID podczas targów

Po Packaging Innovations 2018 Czytaj dalej - Po Packaging Innovations 2018
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 19-04-2018

Jubileuszowa 10 edycja targów Packaging Innovations zakończona!

W dniach 17-18 w hali EXPO XXI w Warszawie firma RSC Auto ID wzięła udział w Międzynarodowych Targach Opakowań - Packaging Innovations 2018, podczas których zaprezentowała urządzenia auto id produkcji firmy Zebra Technologies, a liczne przykłady możliwości cyfrowego i fleksograficznego druku etykietysamoprzylepnych.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów. >>

Packaging Innoviations 2018 Czytaj dalej - Packaging Innoviations 2018
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 11-04-2018

RSC Auto ID serdecznie zaprasza Państwa do odwiedzenia stoska A1 w Hali Zielonej podczas tegorocznych targów Packaging Innovations, które odbędą się w dniach 17-18 kwietnia w hali EXPO XXI w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!


Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji w celu bezpłatnego wejścia na targi! >>

 

RSC Auto ID podczas Packaging Innovations 2018

RSC Auto ID życzy Wesołych Świąt! Czytaj dalej - RSC Auto ID życzy Wesołych Świąt!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 27-03-2018

RSC Auto ID życzy Wesołych Świąt

 

Pracownicy RSC Auto ID życzą Państwu Wesołych Świąt!
Niech nadchodzące Święta Wielkiej Nocy przyniosą wszystkim same radosne i szczęśliwe dni
oraz będą doskonałą okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych.

 

Fotorelacja z targów Warsaw Pack 2018 Czytaj dalej - Fotorelacja z targów Warsaw Pack 2018
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 05-03-2018

Stoisko na targach WarsawPack 2018

Stoisko RSC Auto ID na targach WarsawPack 2018

Prezentacja urządzeń firmy Zebra Technologies

Prezentacja urządzeń firmy Zebra Technologies

 

WarsawPack 2018 już za nami! Czytaj dalej - WarsawPack 2018 już za nami!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 05-03-2018

Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018 są już za nami. Podczas III edycji targów opakowaniowych w Nadarzynie RSC Auto ID zaprezentowało swoje możliwości cyfrowego i fleksograficznego druku etykiet samoprzylepnych, a także nowości firmy Zebra Technologies z zakresu automatycznej identyfikacji.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów Warsaw Pack 2018!

WarsawPack 2018 Czytaj dalej - WarsawPack 2018
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 19-02-2018

RSC Auto ID pragnie zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska 14B/b podczas III Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań - WarsawPack. Podczas targów, które odbędą się w dniach 28 lutego - 1 marca w Heli E Ptak Warsaw EXPO w Nadarzynie.


Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji w celu bezpłatnego wejścia na targi! >>

 

Udział RSC Auto ID w WarsawPack 2018

Szkolenie Citizen Czytaj dalej - Szkolenie Citizen
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 31-10-2017

W związku z poszerzaniem oferty produktowej w zakresie drukarek etykiet, informujemy że pracownicy RSC Auto ID uczestniczyli w specjalnie przygotowanym przez wykwalifikowanych pracowników firmy Citizen szkoleniu. Podczas szkolenia zaprezentowany został przekrój produktów z branży Auto ID firmy Citizen.

 

Szkolenie Citizen

 

Szkolenie Citizen

Zebra gości w RSC Auto ID Czytaj dalej - Zebra gości w RSC Auto ID
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 25-10-2017

Dziś gośćmi RSC byli ważni reprezentanci firmy Zebra Technologies. Naszą siedzibę przy ul. Płochocińskiej 33 zwiedzali po raz pierwszy Piotr Klepczarek (Zebra Technologies Regional Sales Director, Central Europe) oraz Frederic Bismuth (Vice President Sales, Eastern Europe).

 

Zebra gości w RSC Auto ID

Konferencja Partnerska IngramMicro Czytaj dalej - Konferencja Partnerska IngramMicro
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 13-10-2017

W dniach 11-12 października 2017 w Hotelu Windsor w Warszawie odbyła się konferencja IngramMicro podczas której wręczane były nagrody dla partnerów. RSC Auto ID zostało wyróżnione w kategorii Silver Partner of The Year 2017.

 

Nagroda IngramMicro

Targi Pakfood za nami Czytaj dalej - Targi Pakfood za nami
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 29-09-2017

Targi Pakfood już za nami!

W dniach 25-28 w Poznaniu firma RSC Auto ID wzięła udział w Targach Opakowań dla Przemysłu Spożywczego Pakfood 2017, podczas których zaprezentowała najwyższej jakości cyfrowe i fleksograficzne etykiety samoprzylepne, urządzenia auto id firmy Zebra Technologies oraz - jako nowość w ofercie firmy - rękawy termokurczliwe wraz z maszynami do ich nakładania i obkurczania włoskiej firmy Finpac.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów.

Targi Pakfood już wkrótce! Czytaj dalej - Targi Pakfood już wkrótce!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 21-09-2017

Targi Pakfood rozpoczynają się już w najbliższy poniedziałek!
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska RSC Auto ID, gdzie czekać będzie na Państwa pełna oferta rozwiązań etykietowania i znakowania. Tradycyjnie już pokażemy nasze możliwości w zakresie produkcji fleksograficznych i cyfrowych etykiet samoprzylepnych (również shrink-sleeve, owijek, IML czy opakowań giętkich), aplikatory etykiet i systemy etykietujące oraz urządzenia do automatycznej identyfikacji (m.in. drukarki etykiet, terminale, skanery kodów kreskowych), jednak nie zabraknie również nowości!
Na stoisku nr 79 w pawilonie 3 będzie można zapoznać się z nowością w naszej ofercie etykieciarek - apliktorami etykiet i maszynami do nakładania przywieszek na butelki firmy Arca, a także urządzeń do aplikacji shrink-sleeve i tunelów obkurczających.

Będziemy na targach Pakfood 2017 Czytaj dalej - Będziemy na targach Pakfood 2017
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 18-08-2017

RSC Auto ID pragnie zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska nr 79 w pawilonie 3 podczas Targów Opakowań dla Przemysłu Spożywczego. Podczas targów, które odbędą się w dniach 25-28 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, RSC zaprezentuje swoje możliwości druku cyfrowego i fleksograficznego etykiet, systemy etykietujące, drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych i przemysłowe rozwiązania pracy mobilnej. Nowością na stoisku będzie maszyna do nakładania i obkurczania shrink-sleeve.

Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie na Targi Pakfood 2017

Zebra Regional Partner Summit 2017 Czytaj dalej - Zebra Regional Partner Summit 2017
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 19-05-2017

Firma Zebra Technologies zgromadziła swoich najważniejszych partnerów podczas Zebra Regional Partner Summit, który odbył się w dniu 18 maja 2017 w Warszawie. Reprezentanci RSC Auto ID - jednego z najistotniejszych partnerów firmy Zebra - wzięli udział w tym uroczystym spotkaniu, które było połączeniem konferencji, spotkań networkingowych, a także wspólnej zabawy z reprezentantami branży auto id.

Regional Partner Summit był dla Zebry doskonałą okazją do podsumowania zeszłego roku oraz ostatnich działań związanych z powstaniem programu partnerskiego PartnerConnect, a także przedstawienia planów na najbliższą przyszłość. Wśród ważnych osób reprezentujących firmę Zebra obecni byli m.in.: Piotr Klepczarek, Fred Bismuth, Dennis Hampton, James Morley-Smith, Thierry Beclin.

 

Zebra Regional Partner Summit 2017

Zebra RPS2017 - Fred Bismuth

Zebra RPS2017 - Piotr Klepczarek

Zebra RPS2017 - James Morley Smith

Zebra RPS2017 - Paul Norford

 

Zebra Partner Advisory Council Meeting Czytaj dalej - Zebra Partner Advisory Council Meeting
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 17-05-2017

W dniach 17-18 maja w Warszawie odbywać się będzie spotkanie na szczycie kluczowych partnerów firmy Zebra Technologies. RSC Auto ID jako jeden z najistotniejszych resellerów reprezentowane będzie zarówno podczas Zebra Partner Advisory Council Meeting, jak i czwartkowej konferencji oraz rozdaniu nagród.

Targi Packaging Innovations już wkrótce! Czytaj dalej - Targi Packaging Innovations już wkrótce!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 29-03-2017

RSC Auto ID pragnie zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska G8 (hala niebieska) podczas 9. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Podczas targów, które odbędą się w dniach 4-5 kwietnia w Hali EXPO XXI w Warszawie, RSC zaprezentuje swoje możliwości druku cyfrowego i fleksograficznego etykiet samoprzylepnych. Oczywiście na stoisku nie zabraknie również systemów etykietujących, drukarek etykiet, czytników kodów kreskowych i przemysłowych rozwiązań pracy mobilnej.

 

Wstęp na targi dla odwiedzających jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie na Targi Packaging Innovations 2017

Fotorelacja z targów Warsaw Pack 2017 Czytaj dalej - Fotorelacja z targów Warsaw Pack 2017
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 27-03-2017

Stoisko na targach WarsawPack 2017

Stoisko RSC Auto ID na targach WarsawPack 2017

Oferta etykieciarek RSC Auto ID

Oferta urządzeń automatycznej identyfikacji RSC Auto ID

Oferta drukarek etykiet RSC Auto ID

Komputer mobilny Zebra TC51

Po targach Warsaw Pack 2017 Czytaj dalej - Po targach Warsaw Pack 2017
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 20-03-2017

Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017 są już za nami. Podczas targów opakowaniowych w Nadarzynie RSC Auto ID zaprezentowało przede wszystkim cyfrowe i fleksograficzne etykiety samoprzylepne, szeroki przekrój urządzeń do automatycznej identyfikacji, takich jak drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych i komputery mobilne.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów Warsaw Pack 2017!

RSC podczas Warsaw Pack 2017 Czytaj dalej - RSC podczas Warsaw Pack 2017
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 01-03-2017

RSC Auto ID pojawi się również ze swoją ofertą w Nadarzynie podczas targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017, które odbędą się w dniach 07-09.03.2017 w hali PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska 6A w hali F!

Stoisko RSC Auto ID podczas RemaDays 2017 Czytaj dalej - Stoisko RSC Auto ID podczas RemaDays 2017
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 20-02-2017

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska RSC Auto ID podczas targów RemaDays 2017!

Stoisko na targach RemaDays 2017

RSC Auto ID podczas RemaDays 2017

Oferta etykiet i drukarek podczas Rema Days 2017

RSC zaprasza na RemaDays 2017 Czytaj dalej - RSC zaprasza na RemaDays 2017
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 07-02-2017

RSC Auto ID zaprezentuje swoją ofertę podczas tegorocznych targów Reklamy i Poligrafii RemaDays, które odbędą się w dniach 15-17.02.2017 w hali PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Z21a w hali F!

Zmiana danych fakturowych Czytaj dalej - Zmiana danych fakturowych
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 02-01-2017

Uwaga - z dniem dzisiejszym zmianie uległy dane fakturowe RSC Auto ID:


RSC AUTO ID DISTRIBUTION WOJCIECH PAJDA
UL. PŁOCHOCIŃSKA 33
03-044 WARSZAWA
NIP: 5242116677

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane tą zmianą i prosimy o uwzględnienie na fakturach nowego adresu RSC Auto ID od dnia 2 stycznia 2017 włącznie.

Zmiana lokalizacji firmy! Czytaj dalej - Zmiana lokalizacji firmy!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 20-12-2016

Mamy przyjemność poinformować Państwa o zmianie siedziby RSC Auto ID. Do nowej lokalizacji już zostało przeniesione biuro i serwis z ul. Białołęckiej 158E oraz zakład produkcyjny z ul. Modlińskiej 248, w związku z czym adresem właściwym dla nadawania przesyłek i osobistych odwiedzin w firmie RSC Auto ID będzie aktualnie:
 
ul. Płochocińska 33, 03-044 Warszawa

Zmianie uległ również stacjonarny numer telefonu:
22 504 15 00 (2 ostatnie cyfry poprzednio odpowiadające danemu działowi/pracownikowi są ciągle aktualne, tj. 22 504 15 XX)

W przypadku pytań dotyczących zmiany lokalizacji firmy prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO Czytaj dalej - OGŁOSZENIE WYNIKÓW POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 07-12-2016

Niniejszym informujemy o ogłoszeniu wyników postępowania ofertowego nr 1/2016/RPOWM z dnia 18.11.2016 roku w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, Działanie 3.3 Innowacje w MŚP, Typ projektów: Wprowadzanie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług (poprzez wdrożenie wyników prac B+R) w ramach projektu o roboczym tytule: Uruchomienie niskonakładowej i wysokonakładowej produkcji etykiet zgodnych kolorystycznie niezależnie  od wielkości nakładu - szczegóły poznać można tutaj.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO Czytaj dalej - OGŁOSZENIE WYNIKÓW POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 07-12-2016

Niniejszym informujemy o ogłoszeniu wyników postępowania ofertowego nr 1/2016/POIR z dnia 18.11. 2016 roku w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, Działanie 3.2. Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R, Poddziałanie 3.2.2, Kredyt na innowacje technologiczne w ramach projektu o roboczym tytule: Uruchomienie niskonakładowej i wysokonakładowej produkcji etykiet zgodnych kolorystycznie niezależnie od wielkości nakładu - szczegóły poznać można tutaj.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE Czytaj dalej - ZAPYTANIE OFERTOWE
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 18-11-2016

W związku z planowaną realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, Działanie 3.3 Innowacje w MŚP, Typ projektów: Wprowadzanie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług (poprzez wdrożenie wyników prac B+R) w ramach projektu o roboczym tytule Uruchomienie niskonakładowej i wysokonakładowej produkcji etykiet zgodnych kolorystycznie niezależnie od wielkości nakładu, firma RSC Auto ID ogłasza przetarg na dostawę i montaż maszyny do druku cyfrowego.


Szczegóły oraz niezbędne dokumenty znaleźć można tutaj.

ZAPYTANIE OFERTOWE Czytaj dalej - ZAPYTANIE OFERTOWE
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 18-11-2016

W związku z planowaną realizacją projektu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, Działanie 3.2. Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R, Poddziałanie 3.2.2, Kredyt na innowacje technologiczne w ramach projektu o roboczym tytule Uruchomienie niskonakładowej i wysokonakładowej produkcji etykiet zgodnych kolorystycznie niezależnie od wielkości nakładu, firma RSC Auto ID ogłasza przetarg na dostawę i montaż maszyny do druku cyfrowego.

Szczegóły oraz niezbędne dokumenty znaleźć można tutaj.

Anulowanie ogłoszonego przetargu Czytaj dalej - Anulowanie ogłoszonego przetargu
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 17-11-2016

Firma RSC Auto ID Distribution zawiadamia o anulowaniu ogłoszonego przetargu na dostawę i montaż maszyny do druku cyfrowego związanego z planowaną realizacją projektu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020.

W najbliższym czasie zostanie ogłoszony nowy przetarg, o czym niezwłocznie Państwa zawiadomimy.

ZAPYTANIE OFERTOWE Czytaj dalej - ZAPYTANIE OFERTOWE
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 07-10-2016

W związku z planowaną realizacją projektu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, firma RSC Auto ID ogłasza przetarg na dostawę i montaż maszyny do druku cyfrowego.
Szczegóły oraz niezbędne dokumenty znaleźć można tutaj.

Taropak/Logipak: podsumowanie Czytaj dalej - Taropak/Logipak: podsumowanie
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 05-10-2016

Targi Taropak / Logipak 2016 są już zakończone. Odwiedzający stoisko nr 89 w pawilonie 3A mogli zapoznać się zarówno z szeroką gamą produktów związanych z etykietami i kodami kreskowymi, jak i z urządzeniami do automatycznej identyfikacji towarów, opakowań zbiorczych i palet.
Nie mogło nas zabraknąć podczas tej jubileuszowej imprezy targowej - jesteśmy bardzo zadowoleni z jej przebiegu i ilości zwiedzających.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze stoiska RSC Auto ID podczas targów Taropak/Logipak 2016 tutaj.

Fotorelacja z targów Taropak/Logipak 2016 Czytaj dalej - Fotorelacja z targów Taropak/Logipak 2016
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 04-10-2016

Stoisko na targach Taropak/Logipak 2016

Stoisko na targach Taropak/Logipak 2016

Stoisko na targach Taropak/Logipak 2016

Stoisko na targach Taropak/Logipak 2016

Stoisko na targach Taropak/Logipak 2016

Stoisko na targach Taropak/Logipak 2016

Stoisko na targach Taropak/Logipak 2016

Stoisko na targach Taropak/Logipak 2016

Stoisko na targach Taropak/Logipak 2016

Stoisko na targach Taropak/Logipak 2016

Wyróżnienie od RRC Czytaj dalej - Wyróżnienie od RRC
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 09-09-2016

Z przyjemnością informujemy, że firma RSC Auto ID została wyróżniona przez RRC (Ingram Micro Company) jako GOLD BUSINESS PARTNER podczas uroczystego wręczania nagród, które odbyło się w dniu 8 września 2016r.

Jest nam niezmiernie miło z powodu tego wyróżnienia i z pewnością będziemy pracować na dalsze efekty naszej współpracy!

 

2016: Wyróżnienie od RRC

 

RSC zaprasza na Taropak/Logipak 2016 Czytaj dalej - RSC zaprasza na Taropak/Logipak 2016
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 30-08-2016

RSC Auto ID zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska nr 89 (pawilon 3A) podczas targów Taropak / Logipak 2016, które odbędą się w dniach 26-29 września w Poznaniu. Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Technik Pakowania i Etykietowania, połączonych z Targami Logistyki, Magazynowania i Transportu, zaprezentujemy najwyższej jakości etykiety samoprzylepne, systemy etykietujące oraz urządzenia do automatycznej identyfikacji (m.in. drukarki etykiet, terminale, skanery kodów kreskowych).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Nowa nieruchomość RSC Auto ID Czytaj dalej - Nowa nieruchomość RSC Auto ID
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 23-08-2016

W dniu 23 sierpnia firma RSC Auto ID nabyła od niemieckiej firmy Würth nieruchomość w parku technologicznym na warszawskim Annopolu. Obiekt o powierzchni prawie 9000m2 znajduje się w znakomitej lokalizacji w pobliżu Centrum Obliczeniowego Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Handlowego Marywilska 44. W bezpośrednim sąsiedztwie swoje siedziby mają m.in.: L'Oreal Polska, Coca-Cola HBC Polska, Agora S.A. czy ABC Data.
Obecnie w budynku przeprowadzane są prace adaptacyjne. RSC planuje otwarcie centrum nowych technologii, a także przeniesienie swojego biura, produkcji oraz magazynów na ulicę Płochocińską 33 w ostatnim kwartale 2016 roku.

 

Aktualne informacje dotyczące nowej siedziby RSC Auto ID śledzić można na stronie internetowej www.rscautoid.pl, portalach Facebook i Twitter, a także w newsletterze RSC.

 

Nowy budynek RSC Auto ID

Powołaliśmy Dział R&D Czytaj dalej - Powołaliśmy Dział R&D
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 08-07-2016

RSC Auto ID powołało Dział R&D, którego zadaniem będzie nieustanna praca nad innowacyjnymi rozwiązaniami związanymi z dziedzinami druku i automatycznej identyfikacji. Na czele Działu Badań i Rozwoju stanie Dr inż. Grzegorz Wróblewski - Adiunkt Politechniki Warszawskiej i specjalista w dziedzinie elektroniki drukowanej.

Wyróżnienie od Zebra Technologies Czytaj dalej - Wyróżnienie od Zebra Technologies
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 17-06-2016

Z przyjemnością informujemy, że firma RSC Auto ID ponownie została ogłoszona przez Zebra Technologies zwycięzcą i otrzymała pierwszą nagrodę w kategorii VALUE ADDED RESELLER SELLING ZEBRA VALUE!

W dniu 16 czerwca 2016r. odbyły się uroczyste obchody 10. urodzin Zebra Technologies w Polsce, które połączone były z wręczaniem nagród. Jest nam niezmiernie miło z powodu tego - kolejnego już - wyróżnienia i z pewnością będziemy pracować na dalsze efekty naszej współpracy.

 

2016: Wyróżnienie od Zebra Technologies

 

Wręczenie nagród Zebra Technologies

(na zdjęciu od prawej: Zebra Technologies Regional Sales Director, Central Europe - Piotr Klepczarek, RSC Auto ID CEO - Wojciech Pajda oraz Zebra Technologies Vice President and Managing Director - Ashley Ford)

 

Nowe drukarki firmy Zebra Czytaj dalej - Nowe drukarki firmy Zebra
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 19-05-2016

Nowe drukarki firmy Zebra Technologies są już w ofercie RSC Auto ID - są to drukarki biurkowe ZD410 i ZD420.

 

ZD410 to następca modelu LP2824 Plus. To bardzo kompaktowa termiczna drukarka etykiet, która została zaprojektowana by mieścić się na jak najmniejszych przestrzeniach. Wyjątkowo szybko drukuje etykiety i jest doskonałym rozwiąza

niem dla wielu branż - handlu detalicznego, służby zdrowia, transportu i logistyki, przemysłu lekkiego czy sektora usług. Czytaj więcej o ZD410>>

Biurkowa drukarka etykiet - Zebra ZD410

ZD420 to niewielka i lekka biurkowa drukarka etykiet, która daje możliwość drukowania kodów 1D i 2D. Zastosowana w niej technologia wkładów (cartridge) z taśmą termotransferową pozwala na bardzo szybką i bezproblemową wymianę kalki, dzięki czemu nauka obsługi drukarki zajmuje minimalną ilość czasu nawet w przypadku niedoświadczanych pracowników. Czytaj więcej o ZD420>>

Biurkowa drukarka etykiet - Zebra ZD420

Podsumowanie targów opakowań Czytaj dalej - Podsumowanie targów opakowań
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 20-04-2016

Kolejna edycja targów opakowań Packaging Innovations jest już zakończona. W tym roku RSC Auto ID zaprezentowało swoją ofertę w ramach stref tematycznych Labelling i Logispack. Odwiedzający stoisko H6 mogli zapoznać się zarówno z szeroką gamą produktów związanych z etykietami i kodami kreskowymi - ich rodzajami, drukiem i aplikacją, jak i z urządzeniami do automatycznej identyfikacji towarów, opakowań zbiorczych i palet.
Jesteśmy zadowoleni z udziału w tegorocznej imprezie – organizacja była na bardzo wysokim poziomie i mile zaskoczyła nas bardzo duża liczba odwiedzających zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia targów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze stoiska RSC Auto ID podczas Packaging Innovations 2016, które dostępne są tutaj.

Fotorelacja z targów Packaging Innovations 2016 Czytaj dalej - Fotorelacja z targów Packaging Innovations 2016
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 20-04-2016

Stoisko na Packaging Innovations 2016

Targi Packaging Innovations 2016 - stoisko Zebra Technologies

Etykiety na Packaging Innovations 2016

Zebra Technologies podczas Packaging Innovations 2016

Etykieciarki na Packaging Innovations

 

Packaging Innovations - RSC Auto ID

 

Packaging Innovations - strefa Labelling i Logispack

EMEA Channel Partner Summit 2016 Czytaj dalej - EMEA Channel Partner Summit 2016
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 15-04-2016

Reprezentanci RSC Auto ID byli uczestnikami konferencji EMEA CPS 2016 organizowanej przez firmę Zebra. Wydarzenie odbyło się 11-13 kwietnia w Madrycie w Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference, a tegorocznym hasłem przewodnim było: "Connect. Innovate. Grow." Zaproszeni goście reprezentowali firmy związane z automatyczną identyfikacją i czytaniem kodów kreskowych z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Odwiedziliśmy DSCOOP 5 EMEA Czytaj dalej - Odwiedziliśmy DSCOOP 5 EMEA
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 15-04-2016

Digital Solutions Cooperative to niezależna grupa przedstawicieli drukarń i specjalistów z branży poligraficznej korzystających z rozwiązań HP. DSCOOP to wydarzenie cieszące się zainteresowaniem właścicieli agencji, niezależnych grafików oraz profesjonalistów używających sprzętu HP Graphic Arts i powiązanych z nim rozwiązań. W tym roku reprezentanci RSC Auto ID uczestniczyli w imprezie, która odbyła się 5-8 kwietnia w Tel Awiwie.

Packaging Innovations 2016 Czytaj dalej - Packaging Innovations 2016
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 05-04-2016

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr H6 podczas 8. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań – Packaging Innovations, które odbędą się w dniach 12 i 13 kwietnia 2016 w hali EXPO XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

W ciągu dwóch dni Targów RSC Auto ID zaprezentuje swoje produkty oraz rozwiązania dla branży opakowań:

• etykiety zadrukowane fleksograficznie i cyfrowo, etykiety niezadrukowane i taśmy termo-transferowe
• aplikatory, systemy etykietujące i moduły print&apply
• drukarki etykiet, skanery kodów kreskowych, komputery mobilne firmy Zebra Technologies
• rozwiązania w zakresie projektowania i wydruku etykiet,
• kompleksowe rozwiązania w zakresie etykietowania i znakowania produktów jednostkowych i zbiorczych.

Wstęp na targi jest bezpłatny dla gości branżowych po dokonaniu Rejestracji ONLINE

Godziny otwarcia:

12 kwietnia 2016 r. (wtorek)  10:00 – 16:30
13 kwietnia 2016 r. (środa)    10:00 – 16:00

 

Automatyzacja i systemy pakujące w przemyśle Czytaj dalej - Automatyzacja i systemy pakujące w przemyśle
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 04-04-2016

RSC Auto ID zaprezentuje swoją ofertę podczas konferencji "Automatyzacja i systemy pakujące w przemyśle", która odbędzie się 5 kwietnia 2016 w Wolbórzu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!


Tematyka konferencji obejmuje:
-systemy ważące, dozujące w produkcji; systemy wizyjne; systemy znakujące, RFID, systemy kontroli; certyfikacja opakowań;
- systemy monitoringu maszyn i automatyzacja linii produkcyjnej;
- automatyzacja procesu produkcyjnego, systemy napędowe;
- systemy pakujące, paletyzacja oraz systemy pakowania zbiorczego.

Wesołych Świąt Wielkanocnych Czytaj dalej - Wesołych Świąt Wielkanocnych
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 23-03-2016

Wesołych Świąt

Drukarki etykiet Toshiba - Szkolenie Czytaj dalej - Drukarki etykiet Toshiba - Szkolenie
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 24-02-2016

Informujemy, że pracownicy firmy RSC Auto ID uczestniczyli w szkoleniu zorganizowanym przez firmę Toshiba. Szkolenie obejmowało ofertę drukarek etykiet serii B-EX i FV.

Drukarka etykiet Toshiba B-EX4T Biurkowa drukarka etykiet Toshiba FV-4T
Szkolenie Epson ColorWorks Czytaj dalej - Szkolenie Epson ColorWorks
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 28-01-2016

Pracownicy RSC Auto ID wzięli udział w dwudniowym szkoleniu organizowanym przez firmę Epson. Szkolenie dotyczyło drukarek serii ColorWorks:

  • Epson ColorWorks C3500
  • Epson ColorWorks C7500/C7500G
  • Epson ColorWorks C831/M831
Nowe urządzenia skanujące 2D - WEBINAR Czytaj dalej - Nowe urządzenia skanujące 2D - WEBINAR
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 28-01-2016

RSC Auto ID zaprasza na Webinar prezentujący nowe urządzenia skanujące 2D do pracy w handlu. Podczas webinaru uzyskają Państwo informacje na temat trendów obserwowanych na rynku rozwiązań automatycznej identyfikacji (skanowanie kodów 2D) oraz na temat nowych rozwiązań skanerów 2D firmy Honeywell dedykowanych dla handlu.
Webinar odbędzie się 4 lutego 2016 (czwartek) o godz. 15:00
ZAREJESTRUJ SIĘ!

Szczęśliwego Nowego Roku Czytaj dalej - Szczęśliwego Nowego Roku
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 30-12-2015

W dniu 31 grudnia 2015 firma będzie nieczynna.

 

W nadchodzącym Nowych Roku, w podziękowaniu za udaną współpracę, pracownicy RSC Auto ID pragną złożyć Państwu życzenia wszystkiego dobrego i wielu sukcesów - w życiu zawodowym i prywatnym.

Wesołych Świąt Czytaj dalej - Wesołych Świąt
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 17-12-2015

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pracownicy RSC Auto ID pragną złożyć wszystkim swoim Klientom, Partnerom i Sympatykom najserdeczniejsze życzenia pomyślności i uśmiechów. Aby ten wyjątkowy czas upływał Państwu w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu.

 

Wesołych Świąt od RSC Auto ID

Packaging: Marketing & Technology Czytaj dalej - Packaging: Marketing & Technology
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 14-12-2015

Firma RSC Auto ID była sponsorem konferencji Packaging: Marketing & Technology zorganizowanej 11 grudnia w Warszawie. Reprezentanci firmy wzięli udział w konferencji, tematem której były m.in. nowości i innowacje w zakresie opakowań, rebranding, a także aktualne trendy, technologie i konstrukcje opakowaniowe. Podczas wykładów odwiedzić można było stoisko RSC.

 

Konferencja Packaging: Marketing&Technology

Konferencja Packaging: Marketing&Technology

Konferencja Packaging: Marketing&Technology

RetailShow: RSC zaprasza na stoisko H12 Czytaj dalej - RetailShow: RSC zaprasza na stoisko H12
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 10-11-2015

RSC Auto ID zaprasza do udziału w jednej z największych imprez B2B dla sektora retail w Polsce - Targach Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow 2015, która odbędzie się 18-19 listopada 2015 w Warszawie. Na swoim stoisku zaprezentujemy rozwiązania dedykowane dla handlu podczas targów Retail Show.

Więcej szczegółów dotyczących targów znajduje się na stronie organizatora.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska H12

RetailShow 2015 - zaproszenie RSC Auto ID

Automatyzacja w zakładach produkcyjnych Czytaj dalej - Automatyzacja w zakładach produkcyjnych
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 12-11-2015

RSC Auto ID zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania podczas konferencji "Automatyzacja w Zakładach Produkcyjnych", która odbędzie się 17 listopada 2015 w Warszawie.

Szczegóły dotyczące konferencji znajdują się na stronie organizatora.

RSC dla Rynku Spożywczego i Handlu Czytaj dalej - RSC dla Rynku Spożywczego i Handlu
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 05-11-2015

Firma RSC Auto ID zaprezentowała swoją ofertę podczas VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Menadżerowie firm spożywczych i dystrybucyjnych mieli okazję zapoznać się z kompleksowymi rozwiązaniami dedykowanymi dla ich sektora.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu

RSC podczas FRSiH

Etykiety - najnowsze technologie Czytaj dalej - Etykiety - najnowsze technologie
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 23-10-2015

RSC Auto ID uczestniczyło w X Konferencji Etykiety samoprzylepne - najnowsze technologie organizatowanej przez Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat DRUKU” w ramach Akademii Wiedzy.
Współorganizatorami wydarzenia były firmy: Avery Dennison, Digiprint (HP), Digiprint PL (Esko), FLEXcon Europe, Flint Group Polska, Fujifilm Sericol, Heidelberg Polska, Infosystems SA, Kodak Polska, Lohmann Polska, Mark Andy Inc., Scorpio, Siegwerk Poland Marki, Sun Chemical, System P (AVT), Xeikon International BV, X-Rite Inc.


Konferencja Świat Druku
Świat Druku - Jubileusz
RSC Auto ID podczas Konferencji Świata Druku

Szkolenie BarTender Czytaj dalej - Szkolenie BarTender
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 21-10-2015

Pracownicy RSC Auto ID uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym BarTender - wiodącego na świecie oprogramowania do drukowania etykiet, kodów kreskowych, tagów RFID i kart. Reprezentant firmy Seagull Scientific zdradził nam szczegóły wychodzącej wkrótce najnowszej wersji BarTender 2016.

Szkolenie BarTender

Po targach Pakfood 2015 Czytaj dalej - Po targach Pakfood 2015
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 07-10-2015

Firma RSC Auto ID wzięła udział w targach opakowań dla przemysłu spożywczego Pakfood 2015 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Goście stoiska nr 34 w pawilonie 3 mogli zapoznać się z szeroką gamą produktów związanych z etykietami - ich rodzajami, drukiem i aplikacją. Jednak największe zainteresowanie budziła zaprezentowana Nowość - Aplikator RSC Z110E oraz systemy etykietujące przeznaczone dla sektora spożywczego.

Jesteśmy zadowoleni z udziału w targach Pakfood 2015, a nawiązane w tym czasie kontakty na pewno zaprocentują w najbliższej przyszłości.

Fotorelacja z targów>>

Fotorelacja z targów PAKFOOD 2015 Czytaj dalej - Fotorelacja z targów PAKFOOD 2015
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 29-09-2015

Targi Pakfood 2015

 

Targi Pakfood 2015 - system etykietujący

 

Targi Pakfood 2015 - aplikacja etykiet

 

Targi Pakfood 2015 - RSC Auto ID i Zebra

 

Targi Pakfood 2015 - stoisko

RSC podczas PAKFOOD 2015 Czytaj dalej - RSC podczas PAKFOOD 2015
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 21-09-2015

RSC Auto ID prezentuje swoje produkty podczas targów PAKFOOD 2015, które odbywają się w Poznaniu w dniiach 21-24 września. Na stoisku nr 34 w pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich zobaczyć można szeroką gamę urządzeń firmy Zebra, systemy etykietujące dedykowane dla przemysłu spożywczego, a także etykiety RSC pokazujące nasze możliwości druku i uszlachetnień.

MFP Toshiba w ofercie RSC Czytaj dalej - MFP Toshiba w ofercie RSC
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 13-07-2015

RSC Auto ID rozpoczęło proces autoryzacji w zakresie MFP - multifunkcyjnych drukarek firmy Toshiba. Urządzenia te już niedługo znajdą się w naszej ofercie.

Szkolenie Label-Aire Czytaj dalej - Szkolenie Label-Aire
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 13-07-2015

Gościli u nas reprezentanci firmy Label-Aire - światowego lidera w dziedzinie systemów etykietujących. General European Sales Manager - Michael Flanigan oraz autorytet wśród inżynierów - Enda Byrne przeprowadzili w siedzibie RSC szkolenie dotyczące najnowszych technologii stosowanych w systemach Label-Aire.

Szkolenie Honeywell Czytaj dalej - Szkolenie Honeywell
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 18-06-2015

W związku z przyznaniem partnerskiego satusu Gold firma RSC Auto ID przeprowadziła szkolenie recertyfikacyjne w zakresie wszystkich produktów firmy Honeywell.

 

Konferencja Xeikon w Birmingham Czytaj dalej - Konferencja Xeikon w Birmingham
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 18-06-2015

RSC Auto ID było uczestnikiem konferencji "Exclusive Xeikon Cheetah preview" zorganizowanej w Birmingham przez naszego partnera - firmę Xeikon. Spotkanie było okazją do rozmów na temat zaciśnienia współpracy i negocjacji dotyczących wdrażania najnowszych technologii.

 

Xeikon

 

konferencja Xeikon

RSC testuje maszyny MarkAndy Czytaj dalej - RSC testuje maszyny MarkAndy
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 15-06-2015

Firma RSC Auto ID zdecydowała się na zakup nowej maszyny poligraficznej do swojej drukarni. W związku z tym na początku lipca przeprowadzimy próby technologiczne nowej maszyny drukującej prestiżowej firmy MarkAndy, podczas których dostawca zaprezentuje nam możliwości swojego urządzenia.

RSC sponsorem Triathlon IT 2015 Czytaj dalej - RSC sponsorem Triathlon IT 2015
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 12-06-2015

RSC Auto ID sponsoruje imprezę triathlonową Samsung Knox Triathlon IT, która odbędzie się w dniu 12 czerwca 2015 w Powidzu.  Trzymajcie kciuki za naszą reprezentację!

Więcej informacji na temat imprezy na stronie www.triathlon-it.pl/

Dzień Klienta Avery Dennison Czytaj dalej - Dzień Klienta Avery Dennison
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 03-06-2015

Członkowie RSC Auto ID uczestniczyli w Dniu Klienta zorganizowanym przez firmę Avery Dennison w Hotelu Warszawianka Centrum Kongresowe w Jachrance. Reprezentanci Avery Dennison opowiedzieli o trendach i możliwościach w produkcji opakowań giętkich, a przygotowane specjalnie na tę okazję przez przedstawicieli firm z branży prezentacje mówiły o farmacji i zabezpieczeniach, farbach niskomigracyjnych, inspekcji druku oraz roli i znaczeniu etykiety we współczesnym świecie konsumpcyjnym.

XVII Forum Fleksograficzne Czytaj dalej - XVII Forum Fleksograficzne
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 01-06-2015

Reprezentanci RSC Auto ID wzięli udział w 17. edycji Forum Fleksograficznego - konferencji zorganizowanej przez Polską Izbę Fleksografów. Dla uczestników przygotowany był bardzo interesujący program merytoryczny, który pozytywnie wpłynie na rozwój firmy w branży fleksograficznej i opakowaniowej.

Konferencja Naukowo-Techniczna Czytaj dalej - Konferencja Naukowo-Techniczna
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 22-04-2015

W dniu 22 kwietnia br. odbyła się XIV Konferencja Naukowo-Techniczna organizowana przez kwartalnik Ważenie Dozowanie Pakowanie. Na swoim stoisku firma RSC Auto ID zaprezentowała rozwiązania oparte o automatyczną identyfikację i aplikację etykiet w warunkach przemysłowych.

Szkolenie Label-Aire Czytaj dalej - Szkolenie Label-Aire
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 16-04-2015

Informujemy, że pracownicy firmy RSC Auto ID uczestniczyli w szkoleniu zorganizowanym przez producenta systemów etykietujących i aplikatorów - firmę Label-Aire.

Fotorelacja z targów Packaging Innovations 2015 Czytaj dalej - Fotorelacja z targów Packaging Innovations 2015
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 24-04-2015

PI2015_1

PI2015_2

PI2015_3

PI2015_4

PI2015_6

 

PI2015_5

Sukces RSC na targach Packaging Innovations 2015 Czytaj dalej - Sukces RSC na targach Packaging Innovations 2015
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 16-04-2015

Firma RSC Auto ID zaprezentowała swoją ofertę na stoisku C20 podczas VII Międzynarodowych Targów Packaging Innovations2015.

Jako reprezentant strefy Labelling & Printing, pokazaliśmy szeroką gamę produktów związanych z etykietami i drukiem. Jednak największe zainteresowanie budził zaprezentowany w ramach Programu Innowacja Aplikator RSC Z110E z siłownikiem elektrycznym Festo.

Jesteśmy zadowoleni z przebiegu targów Packaging Innovations 2015 i zebranych w tym czasie kontaktów. Mieliśmy okazję osobiście porozmawiać z potencjalnymi klientami i osobami ściśle związanymi z branżą, a także wysłuchać opinii na temat naszych produktów i usług. Wszyscy zainteresowani otrzymali już odpowiednią ofertę. 

Fotorelacja z targów>>

Szkolenie NiceLabel Czytaj dalej - Szkolenie NiceLabel
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 16-03-2015

Pracownicy firmy RSC Auto ID wzięli udział w szkoleniu z zakresu oprogramowania do projektowania i drukowania etykiet firmy NiceLabel. 

RSC na Packaging Innovations 2015 Czytaj dalej - RSC na Packaging Innovations 2015
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 09-03-2015

RSC Auto ID będzie wystawcą na prestiżowych targach Packaging Innovations 2015, które odbędą się w dniach 9-10 kwietnia w Warszawie. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska C20.

Szkolenie Avery Dennison Czytaj dalej - Szkolenie Avery Dennison
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 25-02-2015

Informujemy, że pracownicy firmy RSC Auto ID uczestniczyli w szkoleniu zorganizowanym przez jednego z naszych dostawców - firmę Avery Dennison.

RSC członkiem stowarzyszenia FINAT Czytaj dalej - RSC członkiem stowarzyszenia FINAT
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 24-02-2015

RSC Auto ID jest członkiem FINAT - międzynarodowego stowarzyszenia producentów etykiet samoprzylepnych, co potwierdza jakość i niezawodność firmy. Dzięki temu wyróżnieniu, jako jedna z niewielu polskich firm, RSC korzysta z kompleksowej opieki tego stowarzyszenia: wspierania aktywnej promocji branży, reprezentowania interesów i udostępniania wiedzy o innowacjach technologicznych, a także nowinkach w sektorze materiałów.

 

Członek Polskiej Izby Opakowań Czytaj dalej - Członek Polskiej Izby Opakowań
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 20-02-2015

Z przyjemnością informujemy o posiadaniu statusu członka Polskiej Izby Opakowań, która skupia ponad 100 producentów opakowań, materiałów opakowaniowych, maszyn i urządzeń dla przemysłu opakowań. Docenienie prestiżu RSC przez tę organizację daje firmie dodatkowe wsparcie i otwiera przed nią nowe możliwości.

Nowa drukarka mobilna Zebra ZQ110 Czytaj dalej - Nowa drukarka mobilna Zebra ZQ110
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 20-02-2015

Nowa przenośna drukarka Zebra ZQ110 jest już dostępna w ofercie RSC. Przy wadze zaledwie 229g i kompaktowym wymiarze idealnie nadaje się do pracy mobilnej. Dzięki najnowszym protokołom Wifi i Bluetooth ma możliwość łączenia się z najnowszymi smartfonami i tabletami. Może być wykorzystywana m.in. do fakturowania np. w branży hotelarskiej i turystycznej, do wydruku biletów w transporcie czy kwitów parkingowych. Więcej informacji znajdziesz tutaj

EPSON - nasz nowy partner Czytaj dalej - EPSON - nasz nowy partner
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 19-12-2014

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą EPSON. Nasza oferta została wzbogacona o kolorowe drukarki etykiet.

Połączenie Datamax-O'Neil i Honeywell Czytaj dalej - Połączenie Datamax-O'Neil i Honeywell
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 19-12-2014

Informujemy, że Honeywell podpisał umowę zakupu Datamax-O'Neil. Po zakończeniu przejęcia Datamax O'Neil stanie się częścią Honeywell Scanning & Mobilty.

Szkolenie 3M Czytaj dalej - Szkolenie 3M
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 16-12-2014

W ramach cyklu specjalistycznych szkoleń dotyczących papierów i folii, pracownicy RSC wzięli udział w konferencji 3M.

 

Szkolenie z farb firmy Flint Czytaj dalej - Szkolenie z farb firmy Flint
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 11-12-2014

W ramach wdrażania systemu Color Menagement podjęliśmy inwestycję w system Color Quality. W związku z tym prowadzimy razem z firmą Flint serię szkoleń.

Wigilia firmowa Czytaj dalej - Wigilia firmowa
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 11-12-2014

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wszyscy pracownicy firmy uczestniczyli w uroczystej firmowej kolacji Wigilijnej. Życzymy wszystkim radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!

Szkolenie Intermec i Honeywell Czytaj dalej - Szkolenie Intermec i Honeywell
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 03-12-2014

W związku z poszerzeniem oferty produktowej firmy Intermec i Honeywell informujemy, że pracownicy firmy uczestniczyli w specjalnie przygotowanym przez wykwalifikowanych pracowników firmy Intermec szkoleniu. Zaprezentowane zostały najnowocześniejsze produkty z branży Auto ID firmy Intermec oraz Honeywell.

Zmiany w etykietach dla branży spożywczej Czytaj dalej - Zmiany w etykietach dla branży spożywczej
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 27-11-2014

Etykiety na produkty spozywcze mają być dostosowane do nowych przepisów unijnych do 13 grudnia 2014 roku. Nowe rozporządzenie UE dotyczy przekazywana konsumentom informacji na temat żywności zamieszczonych na opakowaniu danego produktu. Zmianie podlegają m.in. informacje na temat alergenów. Nasza firma pomoże Ci w dostosowaniu etykiety do nowych przepisów!

 

15 lat RRC! Czytaj dalej - 15 lat RRC!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 20-11-2014

Pragniemy poinformować, iż przedstawiciele firmy RSC Auto ID uczestniczyli w konferencji zorganizowanej z okazji 15-lecia działalnosci firmy RRC.

Elandis - System Feniks Czytaj dalej - Elandis - System Feniks
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 19-11-2014

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Elandis, która zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych wspierających łańcuch dostaw. Flagowym produktem naszego partnera jest system Feniks – rozwiązanie usprawniające procesy produkcyjne i magazynowe w przedsiębiorstwach.

 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z rozwiązaniami i usługami oferowanymi przez naszego Partnera.

 

Ritrama - szkolenie Czytaj dalej - Ritrama - szkolenie
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 18-11-2014

Informujemy, iż pracownicy firmy RSC Auto ID uczestniczyli w szkoleniu zorganizowanym przez firmę Ritrama, jednego z naszych dostawców.

Datalogic Silver Partner Czytaj dalej - Datalogic Silver Partner
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 18-11-2014

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma RSC Auto ID posiada status Datalogic Silver Partner. Jest to certyfikat potwierdzający wysokie kompetencje oraz jakość usług świadczonych przez nas przy sprzedaży urządzeń firmy Datalogic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą terminali oraz czytników.

 

Oprogramowanie NiceLabel Czytaj dalej - Oprogramowanie NiceLabel
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 06-11-2014

Informujemy o wzbogaceniu naszej oferty o nowe oprogramowanie. NiceLabel to program do tworzenia i edycji etykiet z kodami kreskowymi. Obsługuje również drukarki wyposażone w funkcje druku etykiet RFID. Oferuje różne możliwości w zależności od rodzaju projektu. Projektowanie etykiet jest bardzo łatwe i szybkie dzięki temu, że program ma przejrzysty i przyjazny interfejs użytkownika oraz nowoczesne narzędzia. Występuje w następujących wersjach: Designer Express, Designer Standard, Designer Pro, PowerForms Desktop. Bezpłatna wersja dostępna tutaj.

 

Statuetka RRC Poland Czytaj dalej - Statuetka RRC Poland
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 21-09-2014

Pragniemi poinformować, że uczestniczyliśmy w dorocznej konferencji RRC Poland,  na której firma RSC Auto ID otrzymała statuetkę będąca potwierdzeniem owocnej współpracy. Serdecznie dziękujemy!

Wspólne testy laminatów Czytaj dalej - Wspólne testy laminatów
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 13-08-2014

Informujemy, że przeprowadziliśmy testy laminatów wspólnie na naszymi dostawcami papieru - Avery Dennison i UPM Raflatac.

RSC Auto ID - Zebra Authorised Service Provider Czytaj dalej - RSC Auto ID - Zebra Authorised Service Provider
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 07-08-2014

Mamy przyjemność przypomnieć, że RSC posiada status ZASP (Zebra Authorised Service Provider) w poszczególnych kategoriach: Zebra Service Provider Label Printers, Zebra Service Provider Mobile Printers, Zebra Service Provider Card Printers. Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Zebry a nasi profesjonalni inżynierowie posiadają certyfikat ZASE (Zebra Authorised Sercvice Engineer). Firma RSC, utrzymała certyfikat Zebra Premier Partner świadczący o najwyższej jakości naszych usług w zakresie serwisu i sprzedaży urządzeń marki Zebra.

 

Toshiba B-FV4T Czytaj dalej - Toshiba B-FV4T
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 04-08-2014

Biurkowa seria drukarek Toshiba B-FV4 oferuje najlepsza jakość druku. Jest to seria wytrzymałych oraz wydajnych drukarek, które są kompatybilne ze wszystkimi językami sterowania drukarek etykiet. B-FV4 jest idealna do wielu rozwiązań, niezależnie od wymagań drukowania.

Szkolenie UPM Raflatac Czytaj dalej - Szkolenie UPM Raflatac
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 24-07-2014

Informujemy, że nasi pracownicy brali udział w szkoleniu zorganizowanym przez UPM Raflatac, jednego z naszych dostawców.

Konferencja Avery Dennison Czytaj dalej - Konferencja Avery Dennison
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 16-07-2014

Pracownicy RSC Auto ID uczestniczyli w konferencji firmy Avery Dennison dotyczącej produkowanych przez nią papierów oraz innych materiałów wykorzystywanych w przemyśle opakowań.

Drukarka Zebra ZD500 Czytaj dalej - Drukarka Zebra ZD500
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 25-06-2014

Prezentujemy nową drukarkę biurową Zebra ZD500, która jest jeszcze łatwiejszą w obsłudze, a także utrzymaniu. Należy do linii najszybszych drukarek o wysokiej wydajności, dlatego też idealnie nadaje się do stosowania w sytuacjach gdzie szybkość i jakość druku mają najważniejsze znaczenie.

Nowa drukarka Zebry - ZT400 Czytaj dalej - Nowa drukarka Zebry - ZT400
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 24-04-2014

Zebra ZT410 jest wyjątkowo wytrzymałą półprzemysłową drukarką zapewniającą wysokiej jakości wydruk. Została standardowo wyposażona w bogaty wachlarz zaawansowanych funkcji, dlatego też może znaleźć zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu oraz usług.

Nowe Aniloxy Czytaj dalej - Nowe Aniloxy
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 10-04-2014

Rozszerzyliśmy naszą bazę Aniloxów o nowoczesne Aniloxy GTT!

 

System zarządzania produkcją Czytaj dalej - System zarządzania produkcją
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 25-03-2014

Wdrożyliśmy nowoczesny system do zarządzania produkcją.

System zarządzania magazynem Czytaj dalej - System zarządzania magazynem
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 21-03-2014

Mamy przyjemnosć poinformować o wdrożeniu nowoczesnego systemu do zarządzania magazynem w naszej firmie.

Honeywell Xenon 1900g Czytaj dalej - Honeywell Xenon 1900g
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 20-03-2014

Przedstawiamy skaner obrazowy posiadający dużą głębię ostrości oraz szybki odczyt. Odczytuje kody uszkodzone oraz kody o niskiej jakości.  Dostępna jest wersja „color” z przetwornikiem obrazu rejestrującym kolory co sprawia, że jest możliwość rejestracji kolorowych obrazów oraz odczyt kodów kolorowych (o niskim kontraście).

Rozbudowa magazynu wysokiego składowania Czytaj dalej - Rozbudowa magazynu wysokiego składowania
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 17-03-2014

Chcielibyśmy poinformować o rozbudowie magazynu wysokiego składowania na naszej nowej hali produkcyjnej.

Przeprowadzenie produkcji Czytaj dalej - Przeprowadzenie produkcji
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 14-03-2014

W związku z nieustającym rozwojem naszej firmy przenieśliśmy produkcję etykiet do nowej hali produkcyjnej, mieszczącej się przy ulicy Modlińskiej 248. W nowym punkcie mieści się fleksograficzna i cyfrowa drukarnia kolorowych etykiet oraz produkcja białych etykiet.

 

Profesjonalne etykiety kolorowe Czytaj dalej - Profesjonalne etykiety kolorowe
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 14-01-2014

Chcielibyśmy poinformować, że zajmujemy się produkcją etykiet kolorowych. Wykonujemy je z różnego rodzaju materiałów dopasowanych do środowiska w jakim będą stosowane. Posiadany przez nas rozbudowany park maszynowy pozwala na szybką i profesjoną realizację zleceń. Produkujemy etykiety w dowolnym kształcie i rozmiarze wedle wymagań Klienta. Zadruk wielobarwnych etykiet odbywa się przy pomocy nowoczesnych metod: Dital Flexo oraz druku cyfrowego. 

 

Nowe przewijarki Grafotronic Czytaj dalej - Nowe przewijarki Grafotronic
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 09-01-2014

Informujemy o instalacji kolejnych przewijarek marki Grafotronic.

Wigilia firmowa Czytaj dalej - Wigilia firmowa
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 19-12-2013

Zgodnie z tradycją, sięgającą początków działania firmy, miało miejsce doroczne świąteczne spotkanie pracowników RSC Auto ID Distribution. Prawdziwie rodzinna atmosfera towarzysząca naszemu spotkaniu sprawiła, że już  poczuliśmy magię Świąt, dlatego też chcielibysmy życzyć Państwu:

 

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i samych pomyślności w Nowym Roku!

Zakup maszyny Digital Flexo Czytaj dalej - Zakup maszyny Digital Flexo
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 12-12-2014

Z przyjemnością informujemy o zakupie nowej maszyny Digital Flexo. Dzięki niej mamy nowe możliwości produkcyjne, m. in. zadruk kolorowych etykiet do 8 kolorów farbami UV.

Zebra Authorised Service Provider Czytaj dalej - Zebra Authorised Service Provider
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 08-07-2013

Z ogromną przyjemnością informujemy o odnowieniu przez naszą firmę statusu Zebra Service Provider Label Printers, Zebra Service Provider Mobile Printers, Zebra Service Provider Card Printers podczas szkolenia certyfikacyjnego organizowanego przez Zebra Technologies. Certyfikat Zebra Service Provider jest potwierdzeniem wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności naszych inżynierów serwisu.

Wycofanie Zebra S4M ze sprzedaży Czytaj dalej - Wycofanie Zebra S4M ze sprzedaży
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 27-03-2013

Informujemy o ogłoszeniu przez Zebra Technologies wycofania z dalszej sprzedaży drukarek serii S4M i zastąpieniu ich nową serią ZT200. W przypadku bardziej szczegółowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 510 14 50 lub e-mail: handlowy@rscautoid.pl

 

Nowa drukarka Zebra 105SL Plus Czytaj dalej - Nowa drukarka Zebra 105SL Plus
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 04-03-2013

Nowa ekonomiczna drukarka Zebra 105SL Plus jest drukarką wysokiej wydajności, o wzmocnionej konstrukcji, przeznaczoną do pracy ciągłej. Posiada wszystkie niezbędnę funkcjonalności by zapewnić szybki i niezawodny druk nawet w najtrudniejszych środowiskach. Znajduje zastosownaie w: produkcja i magazyn. Więcej info

Drukarka kart Zebra ZXP Series 7 Czytaj dalej - Drukarka kart Zebra ZXP Series 7
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 04-03-2013

Z przyjemnością prezentujemy najnowszą drukarkę kart plastikowych firmy Zebra Technologies ZXP Series 7. Jest to szybka i niezawodna drukarka kart do wydruku wysokonakładowego umożliwiająca osiągnięcie wydryku najwyższej jakości, zapewniając przy tym żywe i wyraźne kolory.Więcej info

BarTender 10.0 program do kart plastikowych Czytaj dalej - BarTender 10.0 program do kart plastikowych
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 06-03-2012

Firma Seagull Sceintific wprowadziła nowe, jeszcze bardziej ulepszone oprogramowanie - BarTender 10.0. Oprogramowanie BarTender teraz umożliwia oprócz projektowania i wydruku etykiet, także profesjonalny zadruk kart plastikowych. Wersja 10.0 została wzbogacona w wiele nowych funkcjonalności:

RSC Autoryzowany Serwis Drukarek Intermec Czytaj dalej - RSC Autoryzowany Serwis Drukarek Intermec
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 26-04-2011

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma RSC uzyskała status certyfikowanego partnera firmy Intermec do napraw drukarek IPSP (Intermec Printers Service Provider). Serwis RSC posiada duże doświadczenie w przeprowadzaniu napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych drukarek oraz wiedzę popartą dokonaną autoryzacją. Posiadamy nieograniczony dostęp do części zamiennych drukarek Intermec, co znacząco skraca czas naprawy.

BarTender v. 9.4 Czytaj dalej - BarTender v. 9.4
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 11-03-2011

Najnowsza wersja BarTendera 9.4 posiada wiele nowych funkcjonalności:

  • projektowanie i drukowanie dwustronnych etykiet,
  • nowy edytor formatowania tekstu, który wspiera także języki HTML oraz XAML,
  • szczegółowa historia wszystkich formatów etykiet, lista obiektów tworzonych i zmienianych,
  • podgląd bazy danych w obszarze projektowania etykiety.

W sprawie szczegółowej oferty prosimy o kontakt telefoniczny +48225101440 oraz e-mail: rsc@rscautoid.pl

Datamax O'Neil, Intermec i LXE w RSC! Czytaj dalej - Datamax O'Neil, Intermec  i LXE w RSC!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 18-11-2010

Z wielką przyjemnością informujemy o wzbogaceniu naszej oferty o produkty światowych liderów branży auto id, Datamax O'Neil i Intermec oraz terminali mobilnych LXE. Proponujemy kompleksową obsługę handlową i serwisową w ramach poszerzonej oferty. 

Zapraszamy do zakupów!

Skontaktuj się z nami tel. +48 225101440 lub e-mail: rsc@rscautoid.pl

Systemy transportu FlexLink Czytaj dalej - Systemy transportu FlexLink
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 24-08-2010

W ofercie RSC Auto ID Distribution znajdą Państwo inteligentne i kompaktowe przenośniki firmy FlexLink. Grupa FlexLink uznawana jest za światowej klasy experta w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyzacji i logistyki produkcji. W ofercie RSC - nowe platformy FlexLink X45 i FlexLink X45e. Więcej informacji telefonicznie tel. +48 225101440 bądź e-mailem: rsc@rscautoid.pl

BarTender 9.3 wsparcie dla wag Czytaj dalej -  BarTender 9.3 wsparcie dla wag
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 18-05-2010

BarTender 9.3 przedstawia wiele nowych funkcjonalności m.in. współpracuje z wagą, posiada dwukierunkową komunikację dla IBM WebSphere i przedmiot automatyzacji wydruku "On the fly" jako możliwość zaprogramowania zmian pozycji, rozmiaru, koloru, widoku etykiety w trakcie drukowania oraz liczne usprawnienia interfejsu użytkownika.
W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny tel. +48 225101440 bądź e-mail: rsc@rscautoid.pl

ZebraDesigner wersja 2 Czytaj dalej - ZebraDesigner wersja 2
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 12-05-2010

Mamy w sprzedaży ZebraDesigner wersja 2!
Uaktualnione i rozszerzone oprogramowanie do projektowania etykiet!
ZebraDesigner 2 został zoptymalizowany do współpracy z drukarkami biurkowymi, przenośnymi oraz klasy średniej i wysokiej firmy Zebra. Oprogramowanie posiada wiele nowych funkcji jeszcze bardziej ułatwiających tworzenie i projektowanie etykiet.
Szczegółowe informacje pod numerem tel. +48 225101440, bądź e-mail: rsc@rscautoid.pl

Oprogramowanie do etykiet BarTender 9.2 Czytaj dalej - Oprogramowanie do etykiet BarTender 9.2
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 30-04-2010

Nowa wersja oprogramowania do etykiet BarTender 9.2, oprócz certyfikatu "Microsoft 7 compatibility" posiada nowe zastosowania towarzyszące tj. wsparcie dla skanerów i aparatów fotograficznych, zwiększone bezpieczeństwo oraz nowe narzędzia druku i funkcje integracji.
Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółową ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy! Tel. +48 225101440 e-mail: rsc@rscautoid.pl

Etykiety na arkuszach A4 Czytaj dalej - Etykiety na arkuszach A4
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 04-09-2009

Pragniemy Państwa poinformować o wprowadzeniu nowego asortymentu do oferty naszej firmy:

ETYKIETY NA ARKUSZACH A4

 

Koniec drukarek biurowych z serii 28- Czytaj dalej - Koniec drukarek biurowych z serii 28-
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 03-07-2009

Informujemy o ogłoszeniu przez Zebra Technologies wycofania z dalszej sprzedaży drukarek biurowych serii 28.

Jednocześnie zachęcamy do migracji do nowej konfiguracji drukarek biurowych serii G.

W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny +48 225101440 bądź meilowy rsc@rscautoid.pl

Innowacyjne drukarki Toshiba Tec Czytaj dalej - Innowacyjne drukarki Toshiba Tec
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 02-12-2008

Z ogromną przyjemnością możemy Państwu zaprezentować innowacyjne drukarki przemysłowe firmy Toshiba Tec, B-SX600 o rozdzielczości Ultra-High 600dpi. Precyzyjnie drukują specjalistyczne etykiety o niewielkich rozmiarach, otrzymując doskonałą jakość. Zadzwoń do nas i poproś o ofertę! Tel. +48 225101440, e-mail: rsc@rscautoid.pl

Więcej informacji o B-SX600

 

Inne nowości Toshiba Tec:

drukarki biurowe B-EV4

drukarki przenośne B-EP2 i B-EP4

Nowa G-seria Zebry!!! Czytaj dalej - Nowa G-seria Zebry!!!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 16-07-2008

Nowe drukarki biurowe G-serii firmy Zebra oferują wiekszą szybkość druku, wydajność i elastyczność w szerokim zakresie zastosowań i środowisk pracy niż drukarki: 2844, 2844-Z, 3842, 3844-Z. Standardowo wyposażone są w języki EPL i ZPL, dzięki czemu łatwe są w integracji i zarządzaniu. Aby porównać swoją starszą drukarkę z nowymi modelami G-serii, kliknij tutaj: GK420GX420, GX430!

LA 3015 wipe on w wersji cyfrowej Czytaj dalej - LA 3015 wipe on w wersji cyfrowej
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 10-06-2008

Aplikator (etykieciarka) LA 3015 wipe on wystepuje w wersji cyfrowej z wyświetlaczem LCD.

Premiera Zebry! Czytaj dalej - Premiera Zebry!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 11-09-2007

Z przyjemnością ogłaszamy premierę nowych drukarek Z Series!

ZM400 i ZM600 to nowe drukarki będące bezpośrednimi następcami starszych modeli Z4M i Z6M oraz Z4Mplus i Z6Mplus, oferujące szerszy wybór interfejsów, lepsze zabezpieczenia komunikacji bezprzewodowej i łatwiejszą integrację w systemach wykorzystujących różne drukarki.

Zobacz nową drukarkę

Datalogic w RSC Czytaj dalej - Datalogic w RSC
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 24-08-2007

Informujemy, że rozszerzyliśmy dla Państwa naszą ofertę w zakresie czytników kodów kreskowych. U nas znajdą Państwo również skanery firmy Datalogic.

Szeroka paleta produktów firmy Datalogic zawiera czytniki kodów 1D i 2D, stacjonarne i do pracy w terenie, do zastosowań w sklepach i aptekach, jak również skanery do ciężkich zastosowań przemysłowych w magazynach i na halach produkcyjnych. Zapraszamy do zakupów!

Zobacz ofertę czytników ręcznych!

Nowy skaner Motoroli Czytaj dalej - Nowy skaner Motoroli
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 24-08-2007

Nowy Symbol LS3578 to wyposażony w Bluetooth Class 2 bezprzewodowy przemysłowy skaner kodów 1D, idealny do zastosowań w magazynach i halach produkcyjnych. Skaner posiada możliwość transferu w promieniu 100 m. Dostępny w dwóch wariantach: FZ – czyta kody uszkodzone, oraz ER – czyta kody z odległości do 13,70 m. Czytnik wytrzymuje wielokrotne upadki z wysokości 2 m, jest bryzgoszczelny i pyłoszczelny – IP65.

Więcej informacji o produkcie…

Certyfikat ZASP Czytaj dalej - Certyfikat ZASP
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 06-07-2007

Z prawdziwą przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że firma RSC uzyskała Certyfikat ZASP (Zebra Authorised Service Provider) nadawany przez Zebra Technologies Ltd. Certyfikat ten jest potwierdzeniem wysokich kompetencji oraz jakości usług świadczonych przez naszych techników w zakresie napraw urządzeń Zebra.

Automatyczna aplikacja w atrakcyjnej cenie!! Czytaj dalej - Automatyczna aplikacja w atrakcyjnej cenie!!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 06-07-2007

Aplikator  LA 3015 jest bardzo solidnym urządzeniem zaprojektowanym specjalnie dla celów przemysłowych, zgodnie z najnowocześniejszą technologią. Posiada prosty i intuicyjny w obsłudze panel użytkownika, powodujący że nie jest konieczne specjalne przeszkolenie operatora. Konstrukcja maszyny pozwala na łatwą i szybką zmianę strony pracy aplikatora (LH, RH). Urządzenie posiada w standardzie U-arm oraz encoder. Wszystko to w niezwykle atrakcyjnej cenie! Więcej informacji o produkcie znajdziesz tutaj.

 

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 225101440.

Klawiatura KDUPlus już dostępna!! Czytaj dalej - Klawiatura KDUPlus już dostępna!!
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 05-01-2007

W sprzedaży dostępna już jest długo oczekiwana przez wielu klientów klawiatura KDU Plus wzbogacona o nowe funkcje oraz współpracująca z większością drukarek Zebry oraz z urządzeniami peryferyjnymi np. z wagami. Więcej informacji o produkcie znajdą Państwo tutaj