Certyfikat ISO


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w GS1


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Opakowań


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w FINAT


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Fleksografów


Wizytówka 'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Rzetelnej Firmie RSC AUTO ID DISTRIBUTION


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' - Firma Przyjazna Naturze

Przykro nam Twoja przeglądarka nie obsługuje animacji Flash. Proszę pobierz najnowszą werjsę wtyczki dla Twojej przeglądarki - Adobe Flash Player


Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Aktualności

Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny i RSC Auto Id Czytaj poniżej - Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny i RSC Auto Id
Dodany w kategorii Aktualności - dnia: 20-11-2018

Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego jest corocznym, międzynarodowym spotkaniem branży kosmetycznej, organizowanym przez Wydawnictwo Farmacom – wydawcę kwartalnika „Świat Przemysłu Kosmetycznego”. Kongres skierowany jest do producentów kosmetyków, dostawców surowców, maszyn, urządzeń laboratoryjnych, opakowań oraz rozwiązań stosowanych w branży kosmetycznej. Uczestnictwo w Kongresach, to nie tylko udział w seminariach prowadzonych przez ekspertów z branży, ale również możliwość odwiedzenia stoisk wystawienniczych wiodących dostawców rozwiązań dla branży kosmetycznej, a także wymiany doświadczeń i opinii. 

Od 2012 roku Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego organizowany jest w połączeniu z Kongresem Świata Przemysłu Farmaceutycznego. Połączenie to stwarza doskonałą okazję do integracji branży kosmetycznej i farmaceutycznej, jak również umożliwia dostawcom jednoczesne dotarcie do obu branż.

W tym roku Kongres odbył się w dniach 13-14 listopada w Hotelu Narvil w Serocku. RSC Auto ID również było na nim obecne, wspólnie z brandem naszego partnera Zebry Technologies. Mieliśmy swoje stanowisko wystawiennicze oraz wzięliśmy udział w dwóch panelach dyskusyjnych – farmaceutycznym i kosmetycznym z wystąpieniami właściciela firmy Wojciecha Pajdy. Poprowadził on bloki dotyczące „Standard Industry 4.0 nie tylko TRACEABILITY” oraz „Wysokowydajnemu znakowaniu etykietami w przemyśle kosmetycznym”.

 

9. Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny 2018

 

9. Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny 2018

 

9. Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny 2018

 

9. Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny 2018

 

9. Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny 2018

 

9. Kongres Farmaceutyczno-Kosmetyczny 2018

«W dniu 2.11 firma RSC Auto ID będzie nieczynna Wesołych Świąt i Szczęśliwego Roku 2019»Pokaż wszystkie [141] Pokaż wszystkie [141]