Certyfikat ISO


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w GS1


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Opakowań


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w FINAT


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Fleksografów


Wizytówka 'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Rzetelnej Firmie RSC AUTO ID DISTRIBUTION


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' - Firma Przyjazna Naturze

Przykro nam Twoja przeglądarka nie obsługuje animacji Flash. Proszę pobierz najnowszą werjsę wtyczki dla Twojej przeglądarki - Adobe Flash Player


Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Archiwum B+R

ANULOWANE I NIEAKTUALNE ZAPYTANIA OFERTOWE:


Firma RSC Auto ID Distribution zawiadamia o anulowaniu ogłoszonego wcześniej przetargu na dostawę i montaż maszyny do druku cyfrowego związanego z planowaną realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.
W najbliższym czasie zostanie ogłoszony nowy przetarg, o czym niezwłocznie Państwa zawiadomimy.


W związku z planowaną realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, Działanie 3.3 Innowacje w MŚP, Typ projektów: Wprowadzanie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług (poprzez wdrożenie wyników prac B+R) w ramach projektu o roboczym tytule Uruchomienie niskonakładowej i wysokonakładowej produkcji etykiet zgodnych kolorystycznie niezależnie od wielkości nakładu, firma RSC Auto ID ogłasza przetarg na dostawę i montaż maszyny do druku cyfrowego.

Poniżej znaleźć można zapytanie ofertowe oraz formularz zgłoszeniowy. Proszę o dokładne zapoznanie się z dokumentami, tylko oferty spełniające obligatoryjne kryteria zapytania będą rozpatrywane.

07/10/2016: ZAPYTANIE OFERTOWE - NA DOSTAWĘ I MONTAŻ MASZYNY DRUKUJĄCEJ CYFROWEJ (.pdf) [anulowane w dniu 17.11.2016]
07/10/2016: FORMULARZ OFERTOWY (.pdf) [anulowane w dniu 17.11.2016]