Certyfikat ISO


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w GS1


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Opakowań


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w FINAT


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Fleksografów


Wizytówka 'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Rzetelnej Firmie RSC AUTO ID DISTRIBUTION


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' - Firma Przyjazna Naturze

Przykro nam Twoja przeglądarka nie obsługuje animacji Flash. Proszę pobierz najnowszą werjsę wtyczki dla Twojej przeglądarki - Adobe Flash Player


Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

RĘCZNE ETYKIETOWANIE PRODUKTÓW JEDNOSTKOWYCH ETYKIETĄ IDENTYFIKACYJNĄ

<< PRODUKCJA <<

Skontaktuj się z nami - tel. (22) 504 15 50 lub handlowy@rscautoid.pl
 Rozwiązanie RSC dla ręcznego etykietowania produktów etykietą identyfikacyjną

ELEMENTY ROZWIĄZANIA RSC AUTO ID DLA RĘCZNEGO ETYKIETOWANIA PRODUKTÓW ETYKIETĄ IDENTYFIKACYJNĄ

OPROGRAMOWANIE
DRUKOWANIE ETYKIET
ETYKIETY DO ZADRUKU
TAŚMY TERMOTRANSFEROWE
WERYFIKACJA KODÓW KRESKOWYCH
SERWIS TECHNICZNY

 

OPIS ROZWIĄZANIA I ZASTOSOWANIE

RSC Auto ID przygotowało rozwiązanie dla najbardziej powszechnego sposobu etykietowania produktów jednostkowych – ręcznego naklejania etykiet. Dzięki optymalnie dobranym elementom rozwiązania RSC, etykiety informacyjne z kodem kreskowym mogą niezawodnie służyć identyfikacji produktów.

KORZYŚCI

  • Opłacalność przy małych i średnich ilościach produktów
  • Trwałość i czytelność oznakowania
  • Wszechstronność i możliwość naklejenia etykiety na dowolnej powierzchni, z dowolnej strony produktu
  • Skuteczna identyfikacja dzięki kodom kreskowym i kodom dwuwymiarowym
  • Prosty i skuteczny sposób weryfikacji


ELEMENTY ROZWIĄZANIA


Na kompleksowe rozwiązanie RSC dla ręcznego etykietowania produktów jednostkowych etykietą identyfikacyjną składają się wszystkie etapy tego procesu: od projektu etykiety, przez jej aplikację, aż po serwis techniczny wykorzystywanych urządzeń. Dla wszystkich etapów RSC Auto ID przygotowało połączenie najskuteczniejszych narzędzi i najwyższej jakości materiałów:


OPROGRAMOWANIE
Jest niezbędne do przygotowania projektu etykiety do wydruku i umożliwia zaprojektowanie etykiety oraz prawidłowe wygenerowanie kodu kreskowego. Optymalny projekt etykiety zgodnej z wymogami produktu tworzony jest dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu do wydruku etykiet umożliwiającemu pobieranie danych z baz firmy. Polecany przez RSC najwyższej klasy software pozwala wyeliminować błędy, ograniczyć konieczność ręcznego wprowadzania danych i zwiększyć wydajność pracy.

DRUKOWANIE ETYKIET

Oprogramowanie przesyła projekt do drukarki etykiet - która umożliwia łatwy i szybki wydruk etykiety produktowej. W zależności od zastosowania może to być drukarka przemysłowa lub półprzemysłowa, termotransferowa zapewniająca dłuższą trwałość etykiety lub termiczna, odpowiednia dla produktów o krótkiej dacie ważności. Wydruk etykiet może być wykonywany: jednorazowo dla całej rolki etykiet nawijanych na zewnętrzny nawijak – z automatycznie numerowanymi etykietami lub „on demand” – w momencie gdy zachodzi potrzeba wydruku etykiety o treści zgodnej z konkretnym produktem.

Ręczne Etykietowanie etykietą identyfikacyjną

ETYKIETY DO ZADRUKU DLA PRODUKTÓW JEDNOSTKOWYCH

W następnej kolejności potrzebne są odpowiednio dobrane media. Są to papierowe lub foliowe etykiety z odpowiednim dla produktu klejem. W przypadku drukowania pełnej informacji na drukarce etykiet niezbędne są etykiety niezadrukowane, a przy dodruku danych zmiennych – etykiety wstępnie zadrukowane do druku termotransferowego lub termicznego. Właściwości eksploatacyjne zastosowanego podłoża zależą od zastosowania i żywotności produktu – najwyższej jakości podłoża gwarantują długowieczną trwałość i czytelność wydruku. Aplikację ułatwia moduł drukarki peel-off odklejający etykietę po zadrukowaniu.

RSC Auto ID posiada własną drukarnię etykiet z najnowocześniejszym parkiem maszynowym i bogatymi możliwościami uszlachetnień i przygotuje dla Państwa wstępnie zadrukowane etykiety najwyższej jakości. Doskonale projektujemy i produkujemy etykiety zadrukowane fleksograficznie, offsetowo i cyfrowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinach poligrafii oraz znakowania i etykietowania gwarantujemy dopasowanie wydrukowanych etykiet do sposobu aplikacji, dzięki czemu unikną Państwo problemów związanych m.in. z odklejaniem etykiet.

 

 

Katalog Etykiet

 


WIĘCEJ INFORMACJI
NA TEMAT DRUKARNI
RSC AUTO ID>>

TAŚMY TERMOTRANSFEROWE
Specjalistyczne taśmy woskowe, żywiczne i woskowo-żywiczne przeznaczone są dla różnych podłoży i zastosowań. Wybór rodzaju taśmy dokonywany jest pod kątem czasu i sposobu eksploatacji – najwyższej jakości taśmy odporne są na ścieranie, zarysowanie, środki chemiczne, warunki atmosferyczne.

WERYFIKACJA KODÓW KRESKOWYCH
Weryfikatory sprawdzają jakość kodów kreskowych wydrukowanych etykiet i poprawność oznakowania produktów. Są niezbędne w firmach znakujących swoje towary etykietami identyfikacyjnymi. W warunkach małej produkcji weryfikacja wykonywana jest ręcznym skanerem kodów kreskowych, natomiast przy dużej produkcji stosowane są skanery przemysłowe montowane na drukarce lub weryfikatory laboratoryjne.

SERWIS
Usługi serwisowe RSC Auto ID mają na celu zapewnienie maksymalnej wydajności i dostępności serwisowanych u nas urządzeń, a tym samym zminimalizowanie przestojów w firmie klienta. W zależności od zapotrzebowania i możliwości klienta oferujemy serwis techniczny obejmujący 3 rodzaje umów serwisowych: STANDARD, ADVANCED i PREMIUM dla 2 głównych kategorii produktowych: urządzeń do automatycznej identyfikacji (AUTOID_CARE) oraz systemów etykietujących (PRINT&APPLY_CARE), a także indywidualne dla różnych typów urządzeń rozszerzenia gwarancji / kontrakty serwisowe.

Podpisując umowę serwisową z RSC Auto ID masz gwarancję: najwyższej jakości usług, terminowości i szybkiego czasu reakcji, elastyczności w wyborze zakresu usług, przewidywalnych kosztów i niezmiennych warunków w czasie trwania umowy.

DOSTOSOWANIE DO POTRZEB KLIENTA

Ręczne etykietowanie towarów praktykowane jest w szeroko pojętym sektorze produkcyjnym przy małej i średniej skali produkcyjnej i różnych/zmieniających się opakowaniach. Dopasowujemy rozwiązanie ręcznego etykietowania również dla dużych nakładów, gdy forma produktu nie jest powtarzalna i utrudnia automatyczne etykietowanie. RSC Auto ID dostosowuje rozwiązanie i jego elementy indywidualnie do potrzeb klienta. Oferowane przez nas urządzenia, materiały eksploatacyjne i inne produkty komplementarne dobierane są w zależności od rodzaju, zastosowania i czasu eksploatacji produktu.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
+48 22 504 15 00
solutions@rscautoid.pl


ZAPYTAJ RÓWNIEŻ O INNE ROZWIĄZANIA
Ręczne etykietowanie produktów etykietą identyfikacyjną - pokrewne rozwiązania
RĘCZNE ETYKIETOWANIE PRODUKTÓW
JEDNOSTKOWYCH ETYKIETĄ
MARKETINGOWĄ
RĘCZNE ETYKIETOWANIE OPAKOWAŃ
ZBIORCZYCH
RĘCZNE ETYKIETOWANIE
PALET
AUTOMATYCZNE ETYKIETOWANIE
PRODUKTÓW JEDNOSTKOWYCH
ETYKIETĄ IDENTYFIKACYJNĄ