Certyfikat ISO


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w GS1


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Opakowań


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w FINAT


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Fleksografów


Wizytówka 'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Rzetelnej Firmie RSC AUTO ID DISTRIBUTION


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' - Firma Przyjazna Naturze

Przykro nam Twoja przeglądarka nie obsługuje animacji Flash. Proszę pobierz najnowszą werjsę wtyczki dla Twojej przeglądarki - Adobe Flash Player


Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Taśmy termotransferowe

Skontaktuj się z nami: +48 22 504 15 50; handlowy@rscautoid.pl
Pomoc techniczna: +48 22 504 15 70; serwis@rscautoid.pl

Taśmy termotransferowe są produktem komplementarnym wobec etykiet termotransferowych oraz kart plastikowych i innych nośników informacji. Pod wpływem ciepła wydzielanego przez głowicę, barwnik znajdujący się na taśmie jest uwalniany tworząc nadruk.

W ofercie RSC znajdziecie Państwo:

Taśmy do drukarek etykiet

  • Taśmy woskowe - przeznaczone do drukowania na etykietach papierowych matowych I półbłyszących. Zadruk następuje pod wpływem stosunkowo niedużej temperatury głowicy. Dostępne w kolorze czarny, niebieskim, czerwonym, zielonym i żółtym i innych. W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy do każdej drukarki.
  • Taśmy woskowo-żywiczne - przeznaczone do zadruku etykiet papierowych półbłyszczących oraz przywieszek kartonowych. Bardzie odporne na ścieranie, zarysowania, oleje, wilgoć i temperaturę. Dostępne w kolorze czarnym, niebieskim, czerwonym, zielonym, żółtym i innych. W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy do każdej drukarki.
  • Taśmy żywiczne - przeznaczone do zadruku etykiet foliowych, plomb gwarancyjnych, wszywek tekstylnych. Zadruk następuje pod wpływem stosukowo wysokiej temperatury głowicy i jest odporny naścieranie, zarysowania, środki chemiczne, oddziaływanie warunków atmosferycznych. Dostępne w kolorze czarnym, niebieskim, czerwonym, zielonym, żółtym i innych. W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy do każdej drukarki.

Taśmy do drukarek kart plastikowych

W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy do zadruku kart plastikowych:

  • Taśmy drukujące w pełnym kolorze bez warstwy zabezpieczającej (YMCK) oraz z warstwą zabezpieczającą przed ścieraniem i promieniami ultrafioletowymi(YMCKO)
  • Monochromatyczne w kolorach standardowych tj.: czarny, zielony, niebieski, czerwony, biały i innych.
  • Monochromatyczne w kolorach specjalnych tj.: złoty metaliczny oraz srebrny metaliczny
  • Taśmy zdrapki
  • Taśmy do podpisu
  • Taśmy z panelem ultrafioletowym – drukujące treści widoczne tylko w świetle ultrafioletowym
  • Taśmy laminujące - zabezpieczające przed ścieraniem

Taśmy do datowników

Powszechnie używane w przemyśle spożywczym do nanoszenia daty ważności do spożycia naopakowaniu. W naszej ofercie posiadamy taśmy różnej szerokości i długości, w kolorze czarnym oraz białym. W razie potrzeby jest możliwość dostosowania szerokości taśmy do potrzeb klientów.

Taśmy do drukarek hot-stamp

Są to taśmy termotransferowe woskowo-żywiczne lub żywiczne, które umieszczone są pomiędzy głowicą termiczną i folią przeznaczoną do pakowania produktów. Powstający nadruk jest bardzo odporny na ścieranie, zarysowania, oleje, wilgoć i temperaturę. W naszej ofercie posiadamy taśmy do wszystkich drukarek hot-stamp obecnych na rynku.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, pomocy w doborze odpowiedniej taśmy do Państwa zastosowań oraz otrzymania oferty cenowej prosimy o kontakt telefoniczny: +48 22 510 14 40 bądź mailowy: rsc@rscautoid.pl


bands-1
bands-2
bands-3
bands-5
bands-7
bands-6