Certyfikat ISO


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w GS1


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Opakowań


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w FINAT


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Polskiej Izbie Fleksografów


Wizytówka 'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' w Rzetelnej Firmie RSC AUTO ID DISTRIBUTION


'RSC AUTO ID DISTRIBUTION' - Firma Przyjazna Naturze

Przykro nam Twoja przeglądarka nie obsługuje animacji Flash. Proszę pobierz najnowszą werjsę wtyczki dla Twojej przeglądarki - Adobe Flash Player


Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

RĘCZNE ETYKIETOWANIE PALET

<< PRODUKCJA <<

Skontaktuj się z nami - tel. (22) 504 15 00 lub handlowy@rscautoid.pl
 Rozwiązanie RSC dla ręcznego etykietowania palet

ELEMENTY ROZWIĄZANIA RSC AUTO ID DLA RĘCZNEGO ETYKIETOWANIA PALET

OPROGRAMOWANIE
DRUKOWANIE ETYKIET
ETYKIETY DO ZADRUKU
TAŚMY TERMOTRANSFEROWE
WERYFIKACJA KODÓW KRESKOWYCH
SERWIS TECHNICZNY

 

OPIS ROZWIĄZANIA I ZASTOSOWANIE

RSC Auto ID przygotowało rozwiązanie dla ręcznego etykietowania palet. Dzięki optymalnie dobranym elementom rozwiązania RSC, etykiety informacyjne z kodem kreskowym mogą niezawodnie służyć identyfikacji palet.


KORZYŚCI

  • Trwałość i czytelność oznakowania
  • Wszechstronność i możliwość naklejenia etykiety na dowolnej powierzchni, z dowolnej strony produktu


ELEMENTY ROZWIĄZANIA

Na kompleksowe rozwiązanie RSC dla ręcznego etykietowania palet składają się wszystkie etapy tego procesu: od projektu etykiety, przez jej aplikację, aż po serwis techniczny wykorzystywanych urządzeń. Dla wszystkich etapów RSC Auto ID przygotowało połączenie najskuteczniejszych narzędzi i najwyższej jakości materiałów:

OPROGRAMOWANIE
Jest niezbędne do przygotowania projektu etykiety do wydruku i umożliwia zaprojektowanie etykiety oraz prawidłowe wygenerowanie kodów kreskowych zgodnych ze standardem GS1. Optymalny projekt etykiety tworzony jest dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu do wydruku etykiet umożliwiającemu pobieranie danych z baz danych firmy. Polecany przez RSC Auto ID najwyższej klasy software pozwala wyeliminować błędy, ograniczyć konieczność ręcznego wprowadzania danych i zwiększyć wydajność pracy.

DRUKARKI ETYKIET
Oprogramowanie przesyła projekt do 6” drukarki etykiet - która umożliwia łatwy i szybki wydruk etykiet identyfikacyjnych na palety. W zależności od zastosowania może to być termotransferowa drukarka przemysłowa lub półprzemysłowa. Wydruk etykiet może być wykonywany: jednorazowo dla całej rolki etykiet nawijanych na zewnętrzny nawijak z automatycznie numerowanymi etykietami lub jako Print on Demand – gdy zachodzi potrzeba wydruku etykiety o treści zgodnej z konkretnym produktem. Aplikację ułatwia moduł drukarki peel-off odklejający etykietę po zadrukowaniu.


Ręczne Etykietowanie palet

ETYKIETY DO ZADRUKU
Papierowe półbłyszczące lub foliowe etykiety zapewnią optymalną czytelność kodów kreskowych. Mogą być konfekcjonowane na roli, składance lub w arkuszach. W przypadku drukowania pełnej informacji na drukarce etykiet niezbędne są etykiety niezadrukowane, a przy dodruku danych zmiennych – etykiety wstępnie zadrukowane – do druku termotransferowego lub termicznego. Właściwości eksploatacyjne zastosowanego podłoża zależą od zastosowania i żywotności produktu – podłoże musi być odporne na uszkodzenia mechaniczne, a kleje muszą dobrze trzymać się zakrzywionych czy chropowatych powierzchni.

RSC Auto ID posiada własną drukarnię etykiet z najnowocześniejszym parkiem maszynowym i bogatymi możliwościami uszlachetnień. Projektujemy i produkujemy etykiety zadrukowane fleksograficznie, offsetowo i cyfrowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinach poligrafii oraz znakowania i etykietowania gwarantujemy najlepsze właściwości konwersyjne i aplikacyjne wydrukowanych przez nas etykiet.


Etykiety do zadruku


WIĘCEJ INFORMACJI
NA TEMAT DRUKARNI
RSC AUTO ID>>

TAŚMY TERMOTRANSFEROWE
Taśmy woskowe, żywiczne i woskowo-żywiczne przeznaczone są dla różnych podłoży i zastosowań. Wybór rodzaju taśmy dokonywany jest pod kątem czasu i sposobu eksploatacji.

WERYFIKACJA KODÓW KRESKOWYCH
Weryfikatory sprawdzają jakość kodów kreskowych wydrukowanych etykiet i poprawność oznakowania produktów. W warunkach małej produkcji weryfikacja wykonywana jest ręcznym skanerem kodów kreskowych, natomiast przy dużej produkcji stosowane są skanery przemysłowe montowane na drukarce lub weryfikatory laboratoryjne.

SERWIS
Usługi serwisowe RSC Auto ID mają na celu zapewnienie maksymalnej wydajności i dostępności serwisowanych u nas urządzeń, a tym samym zminimalizowanie przestojów w firmie klienta. W zależności od zapotrzebowania i możliwości klienta oferujemy serwis techniczny obejmujący 3 rodzaje umów serwisowych: STANDARD, ADVANCED i PREMIUM dla 2 głównych kategorii produktowych: urządzeń do automatycznej identyfikacji (AUTOID_CARE) oraz systemów etykietujących (PRINT&APPLY_CARE), a także indywidualne dla różnych typów urządzeń rozszerzenia gwarancji / kontrakty serwisowe.

Podpisując umowę serwisową z RSC Auto ID masz gwarancję: najwyższej jakości usług, terminowości i szybkiego czasu reakcji, elastyczności w wyborze zakresu usług, przewidywalnych kosztów i niezmiennych warunków w czasie trwania umowy.

DOSTOSOWANIE DO POTRZEB KLIENTA

RSC Auto ID dobierze rozwiązanie i jego elementy indywidualnie do potrzeb klienta. Oferowane przez nas najwyższej jakości urządzenia, materiały eksploatacyjne i inne produkty komplementarne dobierane są w zależności od rodzaju, zastosowania i czasu eksploatacji produktu.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
+48 22 504 15 00
solutions@rscautoid.pl


ZAPYTAJ RÓWNIEŻ O INNE ROZWIĄZANIA
Ręczne etykietowanie palet - pokrewne rozwiązania
AUTOMATYCZNE
ETYKIETOWANIE
PALET
AUTOMATYCZNE ETYKIETOWANIE OPAKOWAŃ
ZBIORCZYCH - KARTONY
RĘCZNE ETYKIETOWANIE OPAKOWAŃ
ZBIORCZYCH - KARTONY